Co jeść, żeby schudnąć?

Wszystko o dietach i różnych aktywnościach sportowych - podpowiadamy jak ćwiczyć, jak jeść, by być zdrowym i pięknie wyglądać.
Awatar użytkownika
Agata1999

Co jeść, żeby schudnąć?

Post autor: Agata1999 »

Co polecacie na odchudzanie? Próbuję zmienić dietę na zdrowszą, ale bywa różnie : (

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie/

Awatar użytkownika
Andżelika_72

Re: Co jeść, żeby schudnąć?

Post autor: Andżelika_72 »

Warto wiedzieć, gdzie robić zakupy, żeby znaleźć najlepsze produkty. Duuuży wybór zdrowych produktów, które wspomogą twoje odchudzanie, znajdziesz na sklepdozdrowia.pl. Sprawdź sama, jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
JulkaBe2

Post autor: JulkaBe2 »

Ja zamawiam sobie catering dietetyczny od Wygodnejdiety. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, wszystko smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane więc nie chodzę głodna a mój organizm dostaje wszystko czego potrzebuje.

Awatar użytkownika
glumi

Post autor: glumi »

Przydałoby się więcej takich sensownych tekstów, bo nadal duża część ludzi uważa, że odchudzanie się jest jednoznaczne z totalnym ograniczeniem jedzenia. Potem takie kobiety jedzą poniżej 1000 kcal bez grama tłuszczu i rozwalają sobie totalnie zdrowie.

Jeśli zależy Ci na wymodelowaniu ciała, dobrze jest czasami zastanowić sie nad jakims dobrym zabiegiem na ciało....

Zerknij sobie tutaj:
https://ego-medspa.pl/zabiegi-na-cialo/

Na stronie opisane jest jakie są polecane zabiegi na ciało.

Awatar użytkownika
pukla123

Post autor: pukla123 »

glumi pisze:
13 maja 2020, 9:07
Przydałoby się więcej takich sensownych tekstów, bo nadal duża część ludzi uważa, że odchudzanie się jest jednoznaczne z totalnym ograniczeniem jedzenia. Potem takie kobiety jedzą poniżej 1000 kcal bez grama tłuszczu i rozwalają sobie totalnie zdrowie.

Jeśli zależy Ci na wymodelowaniu ciała, dobrze jest czasami zastanowić sie nad jakims dobrym zabiegiem na ciało....

Zerknij sobie tutaj:
https://ego-medspa.pl/zabiegi-na-cialo/

Na stronie opisane jest jakie są polecane zabiegi na ciało.
Moim sprawdzonym sposobem najlepsze na odchudzanie są porady pani Moniki Kłos. To odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Gdyż jest dietetykiem, coachem i terapeutą. Od 7 lat prowadzi Poradnię Równowaga, gdzie pomogła wielu osobom, także myślę, że warto do niej napisać

Awatar użytkownika
testujewszystko

Post autor: testujewszystko »

mi pomagają koktajle odchudzające w proszku, którymi mogę zastąpić wybrane posiłki w ciągu dnia :) hamują uczucie głodu, a przy tym dostarczam niezbędnych składników odżywczych, w wielu ciekawych smakach :)

Awatar użytkownika
Karamia

Post autor: Karamia »

Samodzielnie raczej bym nie układała sobie diety i wolałabym wybrać się do jakiegoś specjalisty, który profesjonalnie się tym zajmuje. Jest wielu dobrych dietetyków i wystarczy poszukać jakiegoś w internecie. Ja mam zamiar się tez z głosić do jednego i zapytać go, czy dodatkowo do diety można stosować naturalny suplement. Na przykład w tej ofercie https://www.sklepzycia.pl/suplementy-ta ... dchudzanie jest wiele dobrej jakości takich produktów.

Awatar użytkownika
AnitaT

Post autor: AnitaT »

Przede wszystkim warto jeść częściej a w mniejszych porcjach i o regularnych porach. U mnie akurat fajnie sprawdza się też opcja z cateringiem. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i świeżo i co fajne, sama nie muszę martwić się gotowaniem;)

Aśka

Post autor: Aśka »

To prawda, catering to super opcja i przede wszystkim bardzo wygodna! Sama też zdecydowałam się na Wygodnądietę. W mojej okolicy to jedna z lepszych opcji. Dzięki nim w końcu jem zdrowo i regularnie a już samo to daje super efekty;) Posiłki są mocno urozmaicone, świeże i apetycznie podane. Taka dieta to prawdziwa przyjemność.

fohow oral liquid cena

Anonimą

Post autor: Anonimą »

Podstawa diety jest po prostu jeść mniej kalorii już potrzebujemy, ja korzystam z caterindu z wygodnej diety bo tak mi jest wygodnie :) kaloryczność jest policzna i dostosowana, posiłki gotowe wystarczy podgrzać, dieta jest pyszna i różnorodna a co najważniejsze bardzo skuteczna bo na wadze już -6 kilogramów, także polecam

Anonimą

Post autor: Anonimą »

Nie ma produktów od których się tyje tak samo nie ma produktów od których się chudnie, jedynym dobrym sposobem na schudnięcie jest jeść mniej kalorii niż potrzebujemy, ja osobiście korzystam z wygodnej diety-cateringu 1800 kcal i schudłam już 5 kg :))

Miśka

Post autor: Miśka »

Aśka pisze:
01 lut 2021, 17:58
To prawda, catering to super opcja i przede wszystkim bardzo wygodna! Sama też zdecydowałam się na Wygodnądietę. W mojej okolicy to jedna z lepszych opcji. Dzięki nim w końcu jem zdrowo i regularnie a już samo to daje super efekty;) Posiłki są mocno urozmaicone, świeże i apetycznie podane. Taka dieta to prawdziwa przyjemność.
Też zamawiam Wygodnądietę, już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Ich kuchnia zdecydowanie trafia w moje gusta kulinarne, jedzonko jest smaczne, świeże i różnorodne;)

Awatar użytkownika
natusia

Post autor: natusia »

Jeśli masz problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i chcesz schudnąć, a przy tym jeść zdrowo, to polecam zdecydować się na catering dietetyczny warszawa Sama poczatkowo sceptycznie podchodziłam do tego tematu, ale muszę przyznać, ze to była świetna decyzja. Nie dość, że chudnę to mam więcej energii do ćwiczeń.

maryś03222

Post autor: maryś03222 »

Ja akurat mam dietę od dietetyka i sama wszystko przygotowuję sobie w domu. Jedzenie w ciągu dnia również mam swoje i zabieram je ze sobą w pojemnikach próżniowych. Powiem Wam szczerze, że takie pojemniki próżniowe są świetne i bardzo pomagają w odchudzaniu, z tego względu, że długo zachowuję świeżość umieszczonych w nich produktów. Ja swoje pojemniki mam od https://seeyoo.pl/ , bo widziałam opinie i podobno są to jedne z najlepszych pojemników próżniowych. Wolałam postawić na jakość i dobrze trafiłam.

Ptyś

Post autor: Ptyś »

Uważam, że zakupy przez internet to coś na prawdę świetnego. Niedawno nawet trafiłem na sklep Swojska Piwniczka, w którym można kupić sporo ciekawych produktów spożywczych, które ciężko jest dostać w stacjonarnych sklepach. moim zdaniem na prawdę warto jest przyjrzeć się ich ofercie!

Andżela

Post autor: Andżela »

Ja akurat gotować bardzo lubię więc to nie jest problem, gotuję sobie sama;) Staram się aby każdy posiłek był zdrowy no i oczywiście żeby ilość była odpowiednia- wiadomo, lepiej jeść częściej a mniej;) Ostatnio znalazłam sobie fajny przepis na roladki cukiniowe https://drosed.pl/przepis/roladki-cukin ... urczakiem/ które na stałe weszły do mojego menu;)

Awatar użytkownika
Kamara

Post autor: Kamara »

Najlepiej to jeść po prostu zdrowo i rozsądnie i dodatkowo włączyć w to wszystko większą aktywność fizyczną. Czy nie lepiej byłoby właśnie zastanowić się nad tym, a nie szukać diet cud i specjalnych specyfików, których swoją drogą powinno się unikać szerokim łukiem.

ODPOWIEDZ