Garnitur dla przyszłego męża?

Planujesz swój ślub? Nie możesz zdecydować się na sukienkę ślubną? Chcesz zasięgnąć opinii o wybranej sali weselnej? Borykasz się z wybraniem zaproszeń ślubnych? Nie bądź w tym sam/sama! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:42

Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: maksik »

I tu pojawia się problem. Gdzie go szukać i czym kierować się przy wyborze? Na https://milermenswear.com/produkt/szary ... ur-madeira dostępny jest grafitowy klasyczny i nawet w promocji. Ale czy decydować się na taki klasyczny, czy szukać jednak czegoś innego. Czy możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: olga83 »

Piękny model. Ponadczasowy. Jak o niego odpowiednio zadbasz to posłuży przez lata. Najlepiej regularnie oddawaj go do pralni. Tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ masz pralnie wodno-chemiczną, która m.in. pierze garnitury. Mogą zająć się też koszulami. Szybko i wygodnie, bo możesz zlecić odbiór z domu. Wszystko załatwisz na telefon.
aśka

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: aśka »

a mnie ciekawi jak nosić garnitur bez krawata. Jakoś mi się one totalnie nie podobają. Jak go zawiązuje robi mi się taki gruby kark. Macie może jakieś rady panowie, panie?
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 43
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:15

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: malutka_alutka »

Zarówno garnitur, poszetka do marynarki, jak i inne dodatki to rzeczy, które można znaleźć w dobrej jakości w sklepie New Men. Dzięki świetnym krawcom każdy materiałowy dodatek jak i całe stroje, komplety garniturowe są świetnej jakości, doskonale uszyte, skrojone na miarę i spersonalizowane.
aśka

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: aśka »

o poszetka to także dobry pomysł na prezenty dla mężczyzny, nieco inna nić oklepany krawat czy skarpetki. Dobrze trafić na to forum, zawsze mnie do czegoś zainspiruje!
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: klejka »

Zgadzam się z wami w 100% w temacie poszetki. Moim zdaniem jest to idealny element garnituru, który musi się w nim znajdować. Poszetka, potrafi doskonale podkreślić osobowość, dlatego jeśli szukacie ciekawych poszetek, to polecam zajrzeć na ofertę tego sklepu https://kubenz.pl/akcesoria/poszetki.html. Mają ponad 120 wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Baśka89

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: Baśka89 »

Ja też niedawno swojemu przyszłemu mężowi pomagałam wybierać garnitur. Zdecydowaliśmy się na sklep New Men, znalazłam tam przepiękny garnitur błyszczący Carlo. Szukam jeszcze do niego odpowiednich dodatków - możecie polecić mi jakiś sprawdzony sklep?
karoluś04994

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: karoluś04994 »

Skoro garnitur, no to trzeba również sprawdzić teraz koszule męskie . Wiem, że wybór jest naprawdę bardzo duży i czasem ciężko znaleźć coś odpowiedniego, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to, aby koszula była dopasowana do typu sylwetki oraz do tego, z czym będzie łączona. Wybierze się inną koszulę, jeśli będzie ona połączona z garniturem, a wybierze się inną koszulę, jeśli będzie zestawiona tylko ze spodniami. Można też bez problemu wybierać wśród różnych kolorów i wzorach na koszuli, bo takie rozwiązanie jest popularne.
Maryśka89

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: Maryśka89 »

karoluś04994 pisze: ↑17 kwie 2021, 12:53 Skoro garnitur, no to trzeba również sprawdzić teraz koszule męskie . Wiem, że wybór jest naprawdę bardzo duży i czasem ciężko znaleźć coś odpowiedniego, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to, aby koszula była dopasowana do typu sylwetki oraz do tego, z czym będzie łączona. Wybierze się inną koszulę, jeśli będzie ona połączona z garniturem, a wybierze się inną koszulę, jeśli będzie zestawiona tylko ze spodniami. Można też bez problemu wybierać wśród różnych kolorów i wzorach na koszuli, bo takie rozwiązanie jest popularne.
Przepiękne koszule mogę polecić w sklepie NewMen. Zwykle mam problem z wyborem prezentów dla mojego męża, więc często pada na eleganckie koszule męskie i zawsze zamawiam je właśnie w tym sklepie. Są przepiękne i świetnej jakości! Mąż zawsze jest bardzo zadowolony ;)
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: mik91 »

Dobrej jakości garnitur zawsze jest mile widziany. Na pewno warto pomyśleć o tym w sposób jak najbardziej otwierający i dający jak najwięcej możliwości. Dlatego też zachęcam Cię do zapoznania się z propozycją od https://sklep.dastan.pl/ gdzie trafisz na naprawdę świetne jakościowo propozycje, które będą pasować do wielu okazji i sytuacji.
garniuś32

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: garniuś32 »

Mogę polecić super sklep z szerokim asortymentem garniturów męskich garnitury szyte na miarę Częstochowa . Kolega polecił mi ten sklep z garniturami i jest naprawdę bardzo dobry wybór, świetna jakość materiałów, dobry kontakt ze sprzedawcą, możecie dopasować ten garnitur który się wam spodoba do waszej sylwetki. Według mnie jest to super opcja na ubiór na wesele albo na inne uroczystości. Ważne jest też to że są to tanie garnitury.
zorkań

Re: Garnitur dla przyszłego męża?

Post autor: zorkań »

No mój maż miał garnitur szyty na miarę. Poszliśmy z mężem do krawcowej Małgorzaty Gawron http://gawron.com.pl/kontakt z zakładu krawieckiego z Tarnowskich Gór. Ona wykonała kawał dobrej roboty, szyła także garnitur dla taty i dla teścia. Wszystkie trzy są idealnie skrojone, doskonale się prezentują. Kolor, długość rękawa i nogawki, wszystko się zgadza, materiał jest wysokiej jakości. Cenowo wyszło korzystnie, polecam.
ODPOWIEDZ