Zegarek z GPS dla dziecka?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:42

Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: maksik »

Tak, czy nie? Ktoś z takiego czegoś korzysta i może podzielić się opinią? Głównie chodzi o to by widzieć gdzie dziecko się znajduje. Syn ma 8 lat i chce już sam chodzić do szkoły i do kolegi. A ja się boje i pojawia się kłótnia, że go niańczę.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: meryntrant »

Jeśli chodzi o prezent dla kogoś bliskiego to polecam zakupić elegancki markowy zegarek jak któryś z tych https://protime24.pl/product-aar-58556- ... wkowy.html Dodatkowo daj osobista dedykacje wykonaną grawerem i będzie wspaniały prezent. Osobiście taki prezent ja bym podarowała bliskiej osobie.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:47

Re: Zegarek z GPS dla dziecka?

Post autor: myszka »

Ale raczej to nie jest prezent dla dziecka taki zegarek. Szczególnie, że Maksik pyta o zegarek z GPS a ten o którym piszesz na pewno takiej funkcji nie posiada. Osobiście jestem za takim urządzeniem. Jeśli chcesz uczyć dziecko samodzielności a jednak zapewnić mu bezpieczeństwo to taki gadżet na pewno jest dobrym pomysłem. Takie urządzenia nie są drogie, bo na smartsafe są modele za mniej niż 300 zł a zegarki mają też funkcje dzwonienia.
ODPOWIEDZ