Zakładanie alarmu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
marzenka22Walc1
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2020, 9:22
Kontakt:

Zakładanie alarmu

Post autor: marzenka22Walc1 »

Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny http://wkaczorowski.pl . Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??
duśka

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: duśka »

A tutaj https://www.napad.pl/produkty-120-459-z ... ntrzny.htm już zaglądaliście? Jeśli chcecie założyć alarm w swoim domu czy też firmie, to warto się tam rozejrzeć. Macie tam kompletny asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Między innymi znajdziecie tam zamek wewnętrzny.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 205
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: olga83 »

Bardzo dobrze, że myślisz o takich zabezpieczeniach. Spokój we własnym domu jest bardzo ważny. Obecnie jest szeroki asortyment produktów, które pozwalają nam zadbać o bezpieczeństwo w domu. Takie elektroniczne systemy zabezpieczeń znajdziesz tutaj https://www.optiguard.pl/systemy-alarmowe-2/ . Rzuć okiem. Pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty.
Awatar użytkownika
breszka
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:54

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: breszka »

to prawda, spokoj i poczucie bezpieczenstwa są bezcenne. kupilismy z mezem dom i od razu bez wahania podjelismy wspolprace z firmą https://ewa-pol.pl/ochrona/ zalezalo nam na takiej agencji, ktora zatrudnia profesjonalnych, wyszkolonych ochroniarzy
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:42

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: paniola »

Coraz częsciej słyszę od znajomych o włamaniach i kradzieżach do domów prywatnych. Szczerze trochę mne to przerażam, bo często zostaje sama wieczorami... Dla własnego spokoju i wzmocnienia bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na monitoring https://magnumochrona.pl/ w naszym nowo wybudowanym domu. Jesteśmy po pierwszych rozmowach z firmą i już niedługo ma zostac zamontowany system monitoringu. Już się nie mogę doczekać.
Jarząb

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: Jarząb »

Alarm jest skuteczny, ale to nie jedyna opcja są też inne alternatywy. Przeczytajcie sobie artykuł jak zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem https://www.najlepszeotwieranie.pl/jak- ... -wlamaniem to dowiecie się jak zrobić to najlepiej.
Bożena

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: Bożena »

Po wybudowaniu domu na obrzeżach miasta zaczęliśmy się z mężem zastanawiać, jak zapewnić sobie i naszemu dobytkowi bezpieczeństwo. Po długich rozmowach zdecydowaliśmy, że wyposażymy nasz dom w monitorowany system alarmowy. Stanęło na firmie Beta Security, której ofertę znaleźliśmy na stronie internetowej https://bss24.pl/monitoring/monitoring- ... larmowych/.
Małgorzata

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: Małgorzata »

Po wybudowaniu domu szukaliśmy odpowiedniej firmy, która zajęłaby się jego zabezpieczaniem. Zależało nam na tym, żeby pracownicy mieli doświadczenie, a jednocześnie, chcieliśmy wspierać firmę, która inwestuje w nowe technologie. Wtedy trafiliśmy na stronę https://bss24.pl/zabezpieczenia/, gdzie można znaleźć ofertę firmy Beta Security.
lęmos

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: lęmos »

Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie domu i ja to oczywiście rozumiem. Stąd wydaje mi się, że odpowiedzialniej będzie przede wszystkim przemyśleć takie rozwiązania jak właśnie alarmy. Chociaż ja również powiedziałabym, że takie https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h. ... -lodz-24h/ usługi warto namierzać i mieć w razie co na oku.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 393
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Zakładanie alarmu

Post autor: kasiakowa06 »

marzenka22Walc1 pisze: ↑16 lip 2020, 11:48 Jestem na etapie budowy domu i zastanawiam się nad montażem alarmu. Wiem, ze teraz to standard. Znalazłem taką firmę która ma fajne ceny wkaczorowski.pl. Czy wy zainstalowaliście alarm u siebie w domu? Czy macie umowę z zewnętrzna firmą ochroniarską w swoim mieście??
Zdecydowanie najlepsze zabezpieczenia znajdziesz na RCSE: https://rcse.pl/systemy-radarowe-ctrlsky/

Obrazek
ODPOWIEDZ