Wymiana cyfrowych walut

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Wymiana cyfrowych walut

Post autor: Lovela2 »

Zastanawialiście się kiedyś nad wymianą walut cyfrowych albo nad tym by już teraz takie waluty zakupić? Wydaje mi się, że z czasem może być to bardzo opłacalne. Widziałam, że tutaj https://bitbay.net/pro/pl/ można zakupić bitcoiny. W ogóle giełda cyfrowych walut staje sie coraz bardziej popularna.

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: mczay »

Nie uważam, aby inwestycja w waluty cyfrowe była dobrym rozwiązaniem. To niebezpieczne - kursy walut cyfrowych ulegają nieustannym zmianom. Jeśli natomiast poszukiwałabyś kantoru wymieniającego waluty tradycyjne, proponowałabym Ci skorzystać z pluskantor.pl

Awatar użytkownika
kryspin88197
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:34

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: kryspin88197 »

Niespecjalnie mam tutaj jakąś wiedzę. Niestety nic Ci nie podpowiem.
- Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem

Michaś

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: Michaś »

Jak chcesz się trochę dowiedzieć o wymianie cyfrowych walut, to na pewno możesz zajrzeć na https://www.trusted-broker-reviews.com/pl/activtrades/, gdzie możesz przeczytać recenzję na temat jednego z największych brokerów, jakim jest Activtrades. Według mnie, takie informacje warto po prostu znać.

ODPOWIEDZ