Trudna sytuacja...

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Mojmira
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2019, 8:33

Trudna sytuacja...

Post autor: Mojmira »

Cześć... Moze to glupie ze pytam o to na forum, ale chyba tylko tutaj mam poki co odwage... Chodzi o to, ze moj maz jest agresywny i to od jakiegos czasu sie nasila... Nie uderzyl mnie nigdy, ale np odepchnal... nie wiem ani czym to jest spowodowane, zawsze mial w sumie charakter, ale agresywny nigdy nie byl. nie wiem jak sobie z tym poradzic, ale chce uchronic przede wszystkim corke przed najgorszym... poradzcie...
Awatar użytkownika
Wisława1988
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2019, 1:25

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Wisława1988 »

A w ogole probowalas z nim rozmawiac.....?
Awatar użytkownika
Mojmira
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2019, 8:33

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Mojmira »

probowalam, ale w sumie to tylko sie zaczal denerwowac i mowic ze wymyslam i ze jest zmeczony i musi teraz odpoczac...
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:39

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Kasia »

Ja bym sie poważnie zastanowiła czy w ogole jest o czym rozmawiac... Ja chyba w takich sytuacjach jestem bekompromisowa jednak i bym odeszla...
Awatar użytkownika
Mojmira
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2019, 8:33

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Mojmira »

Po 1 nie za bardzo mam gdzie ale na upartego oczywiscie znajde jakies rozwiazanie chociaz sobie tego nie wyobrazam ale wiesz jestesmy dlugo kiedys naprawde bardzo go kochalam teraz juz sama nie wiem ale moze istnije jakis sposob zeby to uratowac.....?
Awatar użytkownika
Izabela-80
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2019, 7:18

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Izabela-80 »

Ja też bym pewnie uciekała, ale jeśli jednak chcesz spróbować to uratować to koniecznie udajcie się na terapię małżeńską a on jeszcze powinien chodzić na indywidualnie
Awatar użytkownika
Karolcia
Posty: 16
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:42

Re: Trudna sytuacja...

Post autor: Karolcia »

Polecam Poradnię Salomon - znajdziesz tam specjalistów i od agresji i od terapii małżeńskiej
ODPOWIEDZ