Szampon do farbowanych włosów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
oluś94993

Szampon do farbowanych włosów

Post autor: oluś94993 »

Niedawno farbowałam włosy na dość intensywny kolor i szukam jakiegoś fajnego szamponu, dzięki któremu będę mogła o ten kolor zadbać. Nie chcę, aby szybko się wypłukał i też zależy mi na tym, aby włosy były odżywione. Wybrać coś z drogerii czy profesjonalny szampon fryzjerski?

pharmaceris oczyszczający płyn bakteriostatyczny

gośka93933

Re: Szampon do farbowanych włosów

Post autor: gośka93933 »

Powiem Ci szczerze, że nie ma potrzeby używać profesjonalnych szamponów. Wystarczy wybrać dermokosmetyki z apteki. Super jest szampon Klorane https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/granat-gama/szampon , który jest na bazie wyciągu z granatu. Wzmacnia i wiąże kolor włosów, dzięki czemu kolor nie blaknie. Jest chroniony i sprawia wrażenie odnowionego.

Awatar użytkownika
Kamara

Re: Szampon do farbowanych włosów

Post autor: Kamara »

Idąc do pierwszego lepszego sklepu drogeryjnego, znajdzie się całe mnóstwo produktów przeznaczonych do włosów farbowanych. Naprawdę nie jest to coś trudnego w dostępnie i skomplikowanego. Może nie twórzmy problemów tam, gdzie ich w ogóle nie ma? Serio.

ODPOWIEDZ