Ścieki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Ścieki

Post autor: mik91 »

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się kwestiami związanymi ze ściekami doskonale wie, jak silny zapach potrafią wytworzyć. To niestety bardzo mocno zaburza możliwość normalnego funkcjonowania. Firma http://zdpwa.com.pl/pompownia-sciekow-c ... etrza.html stawia na zabieg jakim jest dezodoryzacja ścieków. Jeśli więc masz z tym problem i pragniesz zadziałać na najwyższym poziomie postaw na nich.

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Ścieki

Post autor: jubiler »

U mnie przy domu akurat posiadam dobre betonowe szambo i póki co wszystko działa bardzo dobrze. Jednak wiem, że może nagle wystąpić jakiś problem i myślę, że należy być przygotowanym na takie ewentualności. W sumie kupiłem fajną pompę do ścieków surowych https://www.dostudni.pl/pompy-do-scieko ... h,b82.html więc jak coś będę mógł je szybko wypompować.

Oleńka22

Re: Ścieki

Post autor: Oleńka22 »

Posiadając szambo warto też pamiętać o regularnym stosowaniu dobrej jakości bakterii do ścieków. Dobry preparat zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zwiększy wydajność zbiornika. Ja u siebie stosuję ten produkt http://bakteriedoszamba.pl/. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie i można go zamówić on-line.

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Ścieki

Post autor: jubiler »

W jakiś sposób w końcu musimy te ścieki odprowadzać więc sami musimy zdecydować czy będzie to szambo czy może podłączenie do kanalizacji. Mi w zrozumieniu tego problemu pomogło bardzo to co przeczytałem na stronie https://expodom.pl/czy-warto-inwestowac ... alizacji/i każdemu polecam ten artykuł.

Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 432
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Ścieki

Post autor: Ogrodnik78 »

Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować w badania ścieków i wody . Uważam, że to trzeba mieć na uwadze https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-sciekow/ Co o tym sądzicie ? Chętnie poznam wasze opinie. Czy zastanawiacie się nad takimi badaniami?

wlodzimierz

Re: Ścieki

Post autor: wlodzimierz »

My jesteśmy jeszcze na etapie budowy domu, a konkretnie stan surowy zamknięty. Na wiosnę działamy dalej. Zdecydowaliśmy, że wybierzemy przydomową oczyszczalnię ścieków, mamy nawet na oku ten model https://ekodren.pl/p/epureco-7/, polecony przez kierownika budowy. Przemyśleliśmy wszelkie za i przeciw i uznaliśmy, że budowa przydomowej oczyszczalni ścieków będzie dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem. Teraz sporo gospodarstw domowych decyduje się na taki wybór.

ODPOWIEDZ