Są tu fani disco - polo? :)

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
milka
Posty: 55
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:19

Są tu fani disco - polo? :)

Post autor: milka »

Cześć wszystkim! Kto z Was słucha muzyki disco - polo? Ostatnio odkryłam świetną stronkę - https://disco-polo.info/ , gdzie znajdziecie artykuły, ciekawostki, newsy, harmonogramy koncertów :) Ja bardzo lubię tu zaglądać i być na bieżąco, bo sama słucham disco - polo. Zapraszam! :D

Awatar użytkownika
Ania252
Posty: 90
Rejestracja: 13 gru 2018, 21:06

Re: Są tu fani disco - polo? :)

Post autor: Ania252 »

Szukając fajnych kawałków do ściągnięcia z każdego gatunku muzyki warto wejść na stronę imp3 - https://www.imp3.pl/ Pozwala ona ściągać za darmo mp3 z youtuba. Strona nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów, a samo ściąganie trwa dosłownie chwilę. Nie trzeba też znać linka do utworu na youtubie, bo można skorzystać z wyszukiwarki. Wszystko trwa dosłownie chwilę i można cieszyć się muzyką bez dostępu do internetu.

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Są tu fani disco - polo? :)

Post autor: jubiler »

Akurat z tego co mi wiadomo to ten rodzaj muzyki jest bardzo popularny w naszym kraju i sporo osób go słucha. Ja również uwielbiam słuchać każdego gatunku muzyki, ale na dobrych słuchawkach. W samym wyborze bardzo pomógł mi ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych https://najlepszy-ranking.pl/sluchawki- ... e-douszne/ i muszę przyznać, że jak najbardziej warto tam zaglądać.

łazienka płytki drewno

ODPOWIEDZ