Rowery elektryczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
bobrrobert
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 19:22

Rowery elektryczne

Post autor: bobrrobert »

Czesć, co myślicie o przerobieniu roweru na e-bike?
Znalazłem stronę http://e-przerzutka.pl gdzie można znaleźć gotowe zestawy do konwersji starego roweru na elektryka. Co o tym myślicie?

kamilpawłak

Re: Rowery elektryczne

Post autor: kamilpawłak »

Ja to ostatnio coraz bardziej zastanawiam się, jakiej firmie powierzyć instalacje elektryczne lublin w moim domu. Nie chciałbym wydać pieniędzy na coś, co i tak będzie wymagać poprawy. W związku z tym potrzebuje prawdziwych profesjonalistów, dla których sieci elektryczne lublin to pikuś.

Amełia

Re: Rowery elektryczne

Post autor: Amełia »

Nie jest to dobry pomysł. Moim zdaniem lepiej jest kupić oryginalny "e-bike" . Przeróbka roweru zwykłego może okazać się niezwykle droga a i kto w dalszej kolejności będzie serwisować? No dobrze jeśli jesteś gotów do ciągłej pracy nad rowerem no to próbuj. Moim zdaniem lepiej jest kupić z sklepu np https://studiosport.info/kategoria-prod ... ektryczne/ . ale to moja opinia ja bym się nie podjęła takiego wyzwania

Andrzej7

Re: Rowery elektryczne

Post autor: Andrzej7 »

Myślałem, że rowery elektryczne to służą tylko wyłącznie do jazdy po mieście ale jak ostatnio zobaczyłem w ofercie GOOD SPORT rowery elektryczne górskie https://goodsport.pl/rowery/elektryczne/gorskie/ to się nie mało zdziwiłem. Może to w końcu przekona mnie po podróżowaniu po górkach i dolinach :D

Atomek

Re: Rowery elektryczne

Post autor: Atomek »

Myślę, że przerabianie roweru na rower elektryczny może być ciekawym pomysłem... ale, no właśnie, ALE, może też prowadzić do tragedii. W końcu ingerujesz w konstrukcję, która nie jest przystosowana do napędu elektrycznego...

Moim zdaniem lepiej jest kupić rower elektryczny jakiejś sprawdzonej firmy, np. EcoBike. Wówczas będziesz mieć pewność, że korzystasz z bezpiecznego i sprawnego roweru, a jednocześnie takiego, który ma napęd elektryczny.

To wydaje mi się dużo bardziej racjonalne niż to co zaproponowałeś, ale mogę być w błędzie. Jak uruchomisz rower to daj znać jak wrażenia! Pozdro! :)

Dobroli

Re: Rowery elektryczne

Post autor: Dobroli »

Jak wspomniał andrzej7 to na prawdę bardzo duża rewolucja w podróżach rowerem. Zobaczcie sobie ile teraz ludzi jeździ po ścieżkach rowerowych, kiedyś to ciężko było spotkać dorosłego teraz to widzę nawet dziadków :D Sam chyba w końcu się przemogę i kupie sobie w końcu pierwszy rower elektryczny https://goodsport.pl/rowery/elektryczne/. Ostatni raz na rowerze to chyba siedziałem z 20 lat temu ale wtedy to dobrze było w ogóle mieć jakikolwiek rower. Dzisiaj to można wszystko dobrać idealnie pod siebie.

ODPOWIEDZ