reklama dla firmy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Uważam ,że ludzie otwierając swój biznes zapominają często o bardzo ważnej sprawie. Uważam ,że niektóre materiały czy gadżety trzeba zamówić w momencie otwarcia firmy - chodzi o wizytówki oraz o ulotki informujące o tym czym zajmuje się nasza firma. W firmie w której pracuję także w ten sposób podeszliśmy do reklamy naszej firmy i oprócz wspomnianych wizytówek i ulotek zamawiamy inne ważne gadżety.Wszystko teraz zamawiamy w jednej firmie - https://www.diamond-druk.pl/ a dobre rabaty i darmowa dostawa powodują ,że nie myślimy o zmianie dostawcy. pzdr

Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: reklama dla firmy

Post autor: kagatka »

Jeśli chodzi o reklamę to ja postawiłam na działania sieciowe, bo to daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców w krótkim czasie. Ludzie od https://marketinggdynia.pl/ wspierają mnie w tym swoim doświadczeniem jak i wiedzą z tej branży. Odpowiednia technika marketingu internetowego i rezultaty widzę w większej ilości wyświetleń strony firmowej.

adamkołyński

Re: reklama dla firmy

Post autor: adamkołyński »

Jeśli chodzi o reklamę naszej firmy to główną wizytówką są nasi handlowcy ubrani w klasyczny krawat z firmowym wzorem. Tego rodzaju krawaty z nadrukami oraz inne materiały reklamowe zamawiamy kompleksowo z firmy https://bardeli.pl/ gdzie mają duży wybór akcesoriów w tym zakresie. Nadruki są trwałe i wysokiej jakości, a ceny rozsądne. Polecam serdecznie.

Bardeli - Ceniony Producent Krawatów, Much i Apaszek Bardeli - Ceniony Producent Krawatów, Much i Apaszek Bardeli - Ceniony Producent Krawatów, Much i Apaszek Bardeli - Ceniony Producent Krawatów, Much i Apaszek

ODPOWIEDZ