Praca w Niemczech

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
daniel36Wilk12
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:04

Praca w Niemczech

Post autor: daniel36Wilk12 »

Chciałam zacząć pracę za granicą a dokładnie w Niemczech. Interesuje mnie opieka nad osobami starszymi http://betreuerin.com.pl. Wiem że ofert pracy jest dość sporo i zarobki fajne. Może ktoś powie mi na co zwrócić uwagę. Czy muszę kupować jakieś ubezpieczenie?

Awatar użytkownika
monaset554
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:28

Re: Praca w Niemczech

Post autor: monaset554 »

W Polsce jest tyle pracy, że moim zdaniem nie ma co wyjeżdzać szukać jej za granicą


_____________________
przeprowadzka Warszawa

Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Praca w Niemczech

Post autor: magra »

Na tym portalu https://fachpraca.pl/oferty-praca-za-granica/ jest wiele różnych ofert pracy za granicą, w tym oczywiście również w Niemczech. Można tam z powodzeniem znaleźć propozycję dopasowaną do konkretnych potrzeb. Jak widać zagraniczni przedsiębiorcy mają wiele wolnych wakatów.

samozamykacz pneumatyczny

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Grażka »

A czy wiecie, że niekoniecznie musicie znać język obcy, żeby pracować w Niemczech? Widziałam ostatnio oferty zatrudnienia w tym kraju na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-niemczech/bez-jezyka, w których jak widać znajomość języka wcale nie jest wymagana ;) Polecam sobie poprzeglądać w wolnej chwili ;)

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Praca w Niemczech

Post autor: mczay »

Nie rozumiem tylko po co pracownicy służby zdrowia decydują się na opuszczanie kraju, skoro na portalu medbra.in mają tak szeroki wybór ofert. Mogą tutaj znaleźć naprawdę dobrze płatną pracę z dobrymi warunkami zatrudnienia. W takiej sytuacji wyjazd staje się bezcelowy

Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Praca w Niemczech

Post autor: akwamaryna12 »

Nie wiem jak jest w innych zawodach, jednak jeśli chodzi o opiekunkę osób starszych to nie ma żadnych szans na to żeby w Polsce dostać takie samo wynagrodzenie jak w Niemczech. Warto jednak jechać z pewnego źródła. Ja tutaj https://bravecare.pl/bezpieczna-praca/ znalazłam przydatne informacje na ten temat. W Niemczech wzrasta zapotrzebowanie na takie opiekunki więc ich praca jest bardzo doceniana.

Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Praca w Niemczech

Post autor: zlotka »

też wyjeżdzam do Niemiec od jakiegoś czasu :) jest okej, jestem zadowolona z pracy, finansowo też jest na pewno lepiej niz u nas w kraju :) a jeśli chodzi o pracę to jestem opiekunką osób starszych i pracuje dla agencji "DOLCE VITA". Oferują pracownikom konkurencyjne stawki, zapewniają dojazd na miejsce, dbają o komfort i bezpieczeństwo pracy.

Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Bunia »

W zupełności zgadam się z tym co zostało napisane powyżej o opiekunkach osób starszych. Sporo z tych, które pracowały z tym zawodzie u nas postanowiły wyjechać. Nie ma się co dziwić, jak za wykonywanie tej samej pracy można dostać zdecydowanie większe pieniądze. Szukają legalnej pracy w takim zawodzie natrafiłam na https://nursecare24.pl/ . Mają tam wiele ofert.

Awatar użytkownika
szparag
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:04

Re: Praca w Niemczech

Post autor: szparag »

A ja jestem zdania, że nie ważne gdzie pracujemy ważne aby mieć dobrą polisę na życie. Dlatego też od jakiegoś czasu przeglądam różne oferty towarzystwa ubezpieczeń na życie aby wybrać jak najlepszą i konkretną ofertę. Myślicie, że take szukanie w internecie opłaci się? Bo z tego co słyszałam, to każde towarzystwo ubezpieczeń ma podobne warunki tylko inaczej ujęte

Awatar użytkownika
milka91
Posty: 75
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:48

Re: Praca w Niemczech

Post autor: milka91 »

Nie da się ukryć, ze praca w Niemczech jest o wiele lepiej płatna niż w Polsce. Smutne to, ale niestety prawdziwe. Dlatego ja jestem za tym by wyjechać do pracy np. jako opiekun dla osób starszych. Na https://medipe.pl/ widziałam bardzo dobrą ofertę pracy z wysokimi zarobkami. Praca jest legalna i bezpieczna.

Awatar użytkownika
quster
Posty: 109
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Praca w Niemczech

Post autor: quster »

Dokładnie tak i zarobki są wielokrotnością tego co można zarobić w Polsce. Dlatego tak dużo osób decyduje się wyjechać z firmą https://jaso24.pl/ do pracy do Niemiec jako opiekun osób starszych. Wyjazdy są kilkutygodniowe i zapewniony jest przejazd oraz zakwaterowanie

Awatar użytkownika
adamirus44
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:20

Re: Praca w Niemczech

Post autor: adamirus44 »

Osobiście uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest szukać pracy w Polsce


__________________
rozwód świdnica

Awatar użytkownika
marlenka
Posty: 94
Rejestracja: 30 kwie 2019, 15:39

Re: Praca w Niemczech

Post autor: marlenka »

Szukamy osób chcących podjąć tymczasową pracę za granicą. Zapewniamy pracę w wielu branżach u sprawdzonych pracodawców, sprawdź nasze oferty na www.beryljobcenter.pl i aplikuj już teraz!

Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 16:43

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Saszka »

Rozglądaj się za ofertami takiej pracy na dobrych portalach, jak ten: https://megapraca.pl/praca-tymczasowa-opiekunka , gdzie warunki są doskonale i dokładnie opisane, bo to pozwoli Ci uniknąć wielu dylematów już na samym początku poszukiwania zatrudnienia.
To nie jest łatwa decyzja, by wyjechać w poszukiwaniu pracy z granicę, dlatego naprawdę ważne jest, żeby znaleźć solidnego pracodawcę, który w ofercie na portalu jasno i wyraźnie określa swoje oczekiwania oraz wymagania, a przede wszystkim konkretnie ustala stawkę, wynagrodzenie za pracę.

Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Bunia »

Dokładnie, od jakiegoś czasu wiele osób, szczególnie kobiet decyduje się na wyjazd do pracy jako opiekunka seniorów. Sama szukałam informacji jak taką opiekunką zostać i wiele przydatnych znalazłam na stronie https://bravecare.pl/chce-zostac-opiekunka/ . Warto nadmienić, że to zajęcie jest bardzo cenione na zachodzie.

Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Praca w Niemczech

Post autor: akwamaryna12 »

Zgadzam się tutaj z wypowiedzią powyżej. W Polsce opieka nad osobami starszymi jest moim zdaniem w ogóle nie doceniana. Na terenie Niemiec wygląda to zupełnie inaczej jak już zostało wspomniane. Ja szukałam w internecie ofert takiej pracy i skontaktowałam się z https://nursecare24.pl . Dostałam ofertę pracy z której skorzystałam i uważam to za bardzo dobrą decyzję.

Awatar użytkownika
trenaaa
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2020, 8:21

Re: Praca w Niemczech

Post autor: trenaaa »

Zgadzam się całkowicie z poprzedniczkami - praca w Niemczech jest bardzo opłacalna. Pracuję już jako opiekunka osób starszych od trzech lat i bardzo sobie chwalę. W znalezieniu pracy pomogło mi Centrum Językowe Konik i bardzo je polecam. Przede wszystkim praca jest w 100% legalna, zakwaterowanie i wyżywienie jest w domu podopiecznego, a koszt podróży jest zwracany. Podsumowując, polecam pracę jako opiekunka osób starszych Niemcy. Przede wszystkim są to całkiem ładne pieniądze!

Awatar użytkownika
klejka
Posty: 207
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Praca w Niemczech

Post autor: klejka »

To racja, w Niemczech najpopularniejsza jest praca jako opiekunka osób starszych. Mimo to, warto zdać się na profesjonalizm doświadczonej agencji. Osobiście uważam, ze wybór https://www.aterima-med.pl/ będzie strzałem w dziesiątkę. Na ich stronie www znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

sąka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: sąka »

Niestety teraz jest bardzo ciężko znaleźć godnego i dobrego pracownika. Coraz więcej firm decyduje się zatrudniać obcokrajowców bo niestety polak nie chce pracować. Mój Facet również korzystał z współpracy z firmą www.fast-service.com i znalazł tam dobrego pracownika z ukrainy.

Michaś

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Michaś »

Wiele osób ostatnio potraciło pracy przez wszechobecną pandemię, dlatego polecam zajrzeć na https://atlaswork.pl/blog/utrata-pracy- ... a-co-dalej, żeby poczytać trochę o tym, co dalej w przypadku utraty pracy przez koronawirusa.

różowa

Re: Praca w Niemczech

Post autor: różowa »

daniel36Wilk12 pisze:
18 maja 2020, 15:01
Chciałam zacząć pracę za granicą a dokładnie w Niemczech. Interesuje mnie opieka nad osobami starszymi.
Taka praca ma swoje plusy i minusy. Niestety zawsze największym minusem jest sam wyjazd z kraju, a nie zawsze wiadomo kiedy dasz radę wrócić, czy spędzisz święta z rodziną itp. Ale na pewno warto jest znaleźć dobrego przewoźnika jak http://www.beegeebus.pl/ i bezpiecznie dojeżdżać.

Awatar użytkownika
mona
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:48

Re: Praca w Niemczech

Post autor: mona »

Michaś pisze:
06 lut 2021, 21:29
Wiele osób ostatnio potraciło pracy przez wszechobecną pandemię, dlatego polecam poczytać trochę o tym, co dalej w przypadku utraty pracy przez koronawirusa.
Masz rację. Teraz to prawdziwa plaga. Wiele osób traci pracę i zostaje bez środków do życia. W zasadzie nie wiadomo kiedy każdy z nas może stracić zatrudnienie. Dlatego warto być przezornym i pomyśleć na przykład o ubezpieczeniu od utraty pracy. Na stronie Unilink widziałam ciekawy artykuł w tym temacie https://unilink.pl/porady/co-daje-ubezp ... raty-pracy . Moim zdaniem z takich informacji warto skorzystać w praktyce.

Nilufaruży

A large selection of sports games on the parimatch site in India!

Post autor: Nilufaruży »

Parimatch features over 20 sports for every taste. Parimatch In addition to standard football, basketball, tennis and hockey, the site presents handball, badminton, snooker, golf, cycling, indicar, cricket, darts, boxing ... In order to put on a less common sport, you must click on the checkbox. A player with any preference will find what to bet on!

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Praca w Niemczech

Post autor: jubiler »

Niestety ja akurat jeszcze nie miałem okazji wyjeżdżać za granicę do pracy, ale myślę, że jak najbardziej taka sytuacja również może się zdarzyć. Mogę każdemu polecić z całą pewnością skorzystaniu z usług od https://leasingteam.pl/strefa-biznesu/n ... tymczasowa gdyż wiem już po sobie, że właśnie praca tymczasowa to jest dokonałe rozwiązanie.

użytkownikamadi

Safety uniforms made in Turkey.

Post autor: użytkownikamadi »

In the category of protective clothing and uniforms, there are models of special protective clothing made especially for you. ATA Uniforma , which produces special protective clothing for men, women, summer and winter, produces special protective clothing for you.

użytkownikamadi

Police uniforms in Turkey.

Post autor: użytkownikamadi »

In the category of Police Uniforms and Uniforms, there are special police clothing models specially produced for you. ATA Uniforma , which produces special police clothing for men, women, summer and winter, produces special production Police Uniforms for you.

młoddasasa

Re: Praca w Niemczech

Post autor: młoddasasa »

https://ledholo.com Hologramy 3D
Nowa epoka oświecenia.
Rewolucja w komunikacji wizualnej
Dzięki technologii Ledholo zaskoczysz i zachwycisz swoich klientów oraz partnerów biznesowych.
Doskonałej jakości, zawieszony w przestrzeni obraz 3D wyróżni i pozwoli zapamiętać Twoją markę, jej produkty i usługi.

Paweł

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Paweł »

Ja planuje wyjazd na wakacje do pracy, znalazłem dość ciekawą ofertę. Jednak chciałbym pozostać w kontakcie z rodziną i zastanawiam się jaki internet mobilny w Niemczech wybrać. Interesuje mnie coś niedrogiego i sprawnie działającego. Dobrze, żeby był to internet mobilny z nieograniczonym limitem danych.

Awatar użytkownika
becia
Posty: 63
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Praca w Niemczech

Post autor: becia »

Praca w Niemczech? Dla mnie same plusy. I finansowo znacznie lepiej, Niemcy są przyjaźni, dużo Polaków można spotkać. A i na życie mam wrażenie, że mnie się tam wydaje jak u nas. Jeśli szukacie dobrej pracy, w grę wchodzi opieka nad osobami starszymi to warto się zgłosić do https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . To jest agencja opiekunek, mają duże doświadczenie i pomagają od znalezienia pracy do dotarcia na miejsce i podjęcia zatrudnienia. Jeśli już w trakcie pojawią się kłopoty to także można się do nich zgłosić, stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort pracowników.

rybća

Re: Praca w Niemczech

Post autor: rybća »

Dla mnie również. Pracowałam w Polsce jako opiekunka seniorów dość krótko i dałam sobie spokój. To u nas jest niezapłacona robota. Za tą samą na terenie Niemiec można dostać zdecydowanie lepsze pieniądze. Póki co czytam sporo artykułów na ten temat . Ten https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/c ... ki/1200831 czytałam ostatnio. U nich wygląda to trochę inaczej niż u nas więc warto poczytać.

Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Praca w Niemczech

Post autor: akwamaryna12 »

Praca w opiece mnie interesuje od dłuższego czasu i myślę czy nie wyjechać, bo zarobki są o wiele bardziej atrakcyjne niż w Polsce. w Niemczech ta praca jest popularna. Nawet ostatnio w artykule https://kutno.net.pl/lifestyle/jak-wygl ... 2MIBT41UvH przeczytałam o pracy opiekunki i wydaje się to dość proste. Za kilka dni kończy mi się umowa z obecnym pracodawcą, więc muszę się poważnie zastanowić nad wyjazdem.

ODPOWIEDZ