Płyty CD czy pendrive?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Ariadna70
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 11:54

Płyty CD czy pendrive?

Post autor: Ariadna70 »

Jaki rodzaj nośników danych polecacie do przechowywania dokumentów? Płyta CD, pendrive, a może coś innego?

Awatar użytkownika
Ludolfa-86
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:26

Re: Płyty CD czy pendrive?

Post autor: Ludolfa-86 »

Odkąd straciłam znaczną część napisanej pracy mgr, kopiuję ważne rzeczy w kilka miejsc - dysk zewnętrzny i płyty CD najczęściej.

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie-2/

Płyty CD vs pendrive

Re: Płyty CD czy pendrive?

Post autor: Płyty CD vs pendrive »

Moim zdaniem to właśnie pendrive wygrywa ten spór. Po pierwsze nie każdy komputer ma wejście na płyty za to większość ma wejścia USB w które będzie można włożyć pendrive. Po drugie wystarczy że płyta lekko się zarysuje bez opakowania i juz może być problem z odczytem danych a takiego pendrivea można dosłownie trzymać luzem w pełnej kieszeni i nic złego nie powinno się stać. [urlhttps://sklep.platinet.pl/pl/c/Pamieci-Flash-i-Dyski/303]Pendrive [/url]można kupic w sklepie Platinet i jestem bardzo zadowolony.

pendrive vs płyta

Re: Płyty CD czy pendrive?

Post autor: pendrive vs płyta »

Moim zdaniem to właśnie pendrive wygrywa ten spór. Po pierwsze nie każdy komputer ma wejście na płyty za to większość ma wejścia USB w które będzie można włożyć pendrive. Po drugie wystarczy że płyta lekko się zarysuje bez opakowania i juz może być problem z odczytem danych a takiego pendrivea można dosłownie trzymać luzem w pełnej kieszeni i nic złego nie powinno się stać. Pendrive można kupic w sklepie Platinet i jestem bardzo zadowolony.

gośka

Re: Płyty CD czy pendrive?

Post autor: gośka »

Na tej stronie https://esbud.pl/co-zrobic-ze-starymi-plytami-cd-i-dvd/ możecie się dowiedzieć co zrobić ze starymi płytami cd i dvd. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Wiele osób zastanawia się bowiem jak się ich pozbyć, aby bez sensu nie zanieczyszczać środowiska.

siłowniki cena

Awatar użytkownika
maniola
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Płyty CD czy pendrive?

Post autor: maniola »

Płyty odchodzą do lamusa. Teraz to większość danych przechowuje się w chmurze lub na dysku ssd. Polecam wpis https://www.bomi.pl/jaki-dysk-ssd-wybrac/ gdyż mowa w nim o tym na co zwracać uwagę podczas jego wyboru. Z pewnością dzięki tym radom łatwiej będzie wam wybrać odpowiedni dysk

ODPOWIEDZ