odszkodowanie za opóźniony lot

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Złoto123
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 17:55

odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Złoto123 »

Nie wiem czemu, ale jak wykupujemy wczasy to od razu należy zapłacić zaliczkę, a do konkretnego terminu resztę (rozumiem, że tu chodzi o gwarancję wczasów). Sprawa jednak wygląda inaczej, gdy to my jako pasażerowie walczymy o pieniądze od przewoźnika. Ostatnio złożyłam wniosek do biura podróży o zwrot wydatków na lotnisku związanych z opóźnionym lotem. Zbyli temat. Nie poddałam się i na stronie https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ bezproblemowo złożyłam wniosek o odszkodowanie, a moja sprawa została szybko pozytywnie zakończona.
Awatar użytkownika
PhilipStLe
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: PhilipStLe »

Dobrze słyszeć, że sprawa zakończyła się dobrze. W takim razie na pewno zapamiętam ten odnośnik.
Strach ściąga śmierć. Przywabia śmierć przypadkową, niezdecydowaną, taką, która sama nie wie, kogo zabrać. Pamiętaj o tym. Nigdy się nie bój.
ODPOWIEDZ