Nocleg nad morzem?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mamuśka17

Nocleg nad morzem?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie polecić jakieś noclegi nad morzem, gdzie warto się udać? Jak wpisuję w wyszukiwarkę Kołobrzeg nocleg jest bardzo dużo miejsc. Jednak nie bardzo wiem, czy warto któryś wybrać. Dodatkowo zależy mi byśmy mogli zatrzymać się z psem. Czy możecie coś podpowiedzieć, polecić? Gdzie w Kołobrzegu naprawdę warto się zatrzymać na odpoczynek?

Awatar użytkownika
kasiakowa06

Re: Nocleg nad morzem?

Post autor: kasiakowa06 »

mamuśka17 pisze:
28 cze 2021, 14:39
Czy możecie polecić jakieś noclegi nad morzem, gdzie warto się udać? Jak wpisuję w wyszukiwarkę noclegopol.pl/noclegi-kolobrzeg,tr156k,1 Kołobrzeg nocleg jest bardzo dużo miejsc. Jednak nie bardzo wiem, czy warto któryś wybrać. Dodatkowo zależy mi byśmy mogli zatrzymać się z psem. Czy możecie coś podpowiedzieć, polecić? Gdzie w Kołobrzegu naprawdę warto się zatrzymać na odpoczynek?
Polecam hostele - w nich często są wręcz domowe warunki, więc i pieski są mile widziane :) Koniecznie zapytaj w https://islands-hostel.eu/kontakt/

Obrazek

ODPOWIEDZ