Ludzie poznani przez internet

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Ludzie poznani przez internet

Post autor: Lovela2 »

Wy korzystacie czasami z portali randkowych? Zastanawialiście się kiedys nad tym by własnie tam szukać swojej drugiej połowki? Nie zawsze w życiu nam się układa, ale może na takich portalach jak https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne można znaleźć kogoś naprawde nam bliskiego. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Zenobi
Posty: 115
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:00

Re: Ludzie poznani przez internet

Post autor: Zenobi »

Chyba mało jet osób, które nie korzystają :) Prawie każdy ma konto na jakimś portalu społecznościowym, bo ułatwiają one bardzo kontakt między ludźmi. Poza tym służą też do nawiązywania nowych znajomości. Można nawet stwierdzić, że siła internetu rośnie z dnia na dzień, a to ma bardzo duży wpływ na nawiązywanie relacji. Można o tym przeczytać w tym artykule https://wrealu24.pl/wplyw-socialmediow- ... zy-ludzmi/ . To bardzo ciekawa lektura.

Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: Ludzie poznani przez internet

Post autor: Feeria »

Ja nie korzystam. Ale to dlatego, że mam partnera. Gdybym nie miała - pewnie bym korzystała. Bo nie widzę w tym nic złego, a wręcz przeciwnie. Uważam, że dla wielu osób to szansa na prawdziwe uczucie. Tylko rzecz jasna trzeba wybrać dobry portal randkowy. Ale takie https://randkuj.my/ranking-portali-randkowych rankingi ułatwiają podjęcie decyzji.

ODPOWIEDZ