Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
jestemżoną

Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: jestemżoną »

Kochani! W ostatnim czasie zajęłam się gruntowną renowacją mieszkania. Malowanie ścian już za mną, teraz czas na urządzanie. Zaczynam od sypialni, która wymarzyła mi się w stylu glamour. Czy ktoś z Was może mi podpowiedzieć, gdzie znajdę łóżko do sypialni w stylu glamour, ale żeby nie było baaaaaardzo drogie? Teraz mam podwójne łóżko MALM z IKEI, ale chyba średnio będzie pasowało do nowego wystroju zwłaszcza, że zależy mi na fajnym, obitym zagłówku, najlepiej w kolorze szarym, ewentualnie innym, ale raczej jasnym. Czy możecie coś podpowiedzieć? :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: Kamara »

Jak ci się taki styl podoba, to dlaczego nie? Jak dla mnie jest to styl dość kiczowary, który nawiązuje do zbytniego przepychu, coś na zasadzie "patrzcie, jaka jestem bogata!", a to mi się nie podoba. No, ale są gusta i guściki, a w sklepach nie brakuje podobnego wyposażenia.
Żaneta

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: Żaneta »

Takie łóżko to znajdziesz nawet w Ikei :) Nie zapomnij o dodatkach do takiego łóżka. Prześcieradło i pościel znajdziesz w FLHF - producenta pościeli. Ja już jestem przyzwyczajona do prześcieradła z froty. Bardzo wygodnie mi się na nim śpi. Zdecydowanie na plus to miękka w dotyku i wytrzymałość. Dodatkowo rozciągliwość tego produktu jest bardzo dobra. Alternatywą dla nich mogą być prześcieradła z bawełny. Również polecam :)
zośka

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: zośka »

Moim zdaniem najlepiej kupić łóżko u sprawdzonego producenta jakim jest https://meblove.net.pl/ . Ja postawiłam na tapicerowane łóżko, które doskonale prezentuje się w mojej sypialni. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i każdemu je polecam bo naprawdę warto ;)
Natasza Pląs

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: Natasza Pląs »

Myślę, że lepszym rozwiązaniem są łóżka do sypialni, które są tapicerowane. Są one jednocześnie modne i nowoczesne, a z drugiej nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Warto zapoznać się z ofertą Berke Home. Są oni bardzo doświadczeni na rynku i posiadają szeroki wybór asortymentu, pod względem kolorystyki oraz szerokości łóżek. Pamiętajcie, że komfort snu jest bardzo ważny.
małgośka

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: małgośka »

Wybór łóżka jest bardzo ważny, jak dla mnie musi być ono wygodne i stabilne. producent łóżek tapicerowanych oferuje doskonałej jakości łóżka, które przepięknie wyglądają. Moja sypialnia jest urządzona w nowoczesnym stylu, więc idealnie tutaj pasuje także polecam
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: Grażka »

Ja ostatnio szukałam takiego właśnie łóżka do mojej sypialni i udało mi się na takie trafić w internetowym sklepie meblowym https://www.edinos.pl/lozko-tapicerowan ... -44-kolory. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam i Wam się am rozejrzeć, może uda Wam się coś tam wybrać ;)
kamiś

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: kamiś »

A wiecie jak ustawić łóżko, aby się dobrze spało? Jeśli nie, to warto sobie zerknąć tutaj https://lozka.net.pl/Jak-ustawic-lozko- ... 78737.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych porad i wskazówek, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, bo dobry sen, to podstawa.
miłka

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: miłka »

Moim zdaniem warto zobaczyć ofertę łóżka tapicerowane producent. Według mnie tapicerowane łóżka są najwygodniejsze i zawsze świetnie wyglądają. My zdecydowaliśmy się na łóżko kontynentalne w szarym kolorze i jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Śpi się na nim znakomicie.
Isia

Re: Łóżko do sypialni w stylu glamour - pomóżcie!

Post autor: Isia »

Jeżeli chodzi o urządzanie sypialni to może zajrzyj tutaj https://domideko.pl Widziałam tutaj przepiękne tapicerowane łóżko. Do tego np białe ściany, jakies piękne meble czy komódki, które również widziałam na wpsomnianej stronie. A ceny na prawdę no takie standardowe. Moim zdaniem umiarkowane.
ODPOWIEDZ