kurs języka niemieckiego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

kurs języka niemieckiego

Post autor: graszka5 »

Zastanawiam sie poważnie nad kursem językowym głównie chodzi mi o niemiecki, znam język ale tak wiecie poziom średni a chcę zwiększyć swoją wiedze , język jest mi bardzo przydatny w pracy . Gdzie najlepiej zrobię takie kursy ? Może mi cos doradzicie? A może kojarzycie https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ ? Koleżanka poleciła mi ich ponoć są bardzo skuteczne kursy i dużo można się nauczyć . Co mi radzicie?

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: mczay »

Na rynku nie brakuje szkół językowych wyspecjalizowanych w nauce języka niemieckiego. Ta: https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ jest jedną z nich (w Krakowie cieszy się świetną opinią). Myślę, że warto byłoby skorzystać z jej oferty - przed zapisaniem się na kurs wykonaj jednak test poziomujący.

Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 24
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:04

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: wiola.pik »

Warto uczyć się języków. Ja akurat jestem po germanistyce.
esentire.pl

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: Grażka »

Ja też postanowiłam ostatnio zwiększyć swoją znajomość języków obcych i zapisać się na jakiś kurs. Wahałam się pomiędzy niemieckim i hiszpańskiem, w końcu jednak stanęło na tym drugim. Znalazłam ciekawą ofertę takich kursów hiszpańskiego na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia ze szkołą Profi-Lingua?

Awatar użytkownika
Anastazja26
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:18

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: Anastazja26 »

Jak ktoś jest Warszawy to bardzo polecam z kolei szkołę językową Pi School http://www.pischool.pl uczę się tutaj języka niemieckiego ;) lekcje bardzo fajnie wyglądają, Wszystko jest dobrze przekazywane, dobrze prowadzone konwersacje.

Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: akwamaryna12 »

Ten język ostatnio zyskuje sporo na popularności, chociażby dlatego, że wielu ludzi decyduje się na wyjazd do pracy własnie do tego kraju. Teraz jest tam ogromne zapotrzebowanie na opiekunki osób starszych. Tutaj http://europraca.com.pl/niemiecki-dla-o ... ki-jezyka/ znalazłam cenne informacje na temat nauki tego języka.

Awatar użytkownika
niemiecko
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: niemiecko »

Poszukiwana szkoła niemieckiego w Warszawie, ktoś może chce dać mi swoją opinie o https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ ? :)

SandraOś

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: SandraOś »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych podpowiedzi i propozycji kursów języka niemieckiego to w mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez Instytut Austriacki na którego również się zdecydowałam szukając skutecznego kursu indywidualnego w języku niemieckim. Dlatego warto tutaj zajrzeć na https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ i dowiedzieć się więcej jak dokładnie działają, co są w stanie zaoferować i jednocześnie jak działają. Pozdrawiam i oby nauka była w pełni owocna ;)

Gośka

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: Gośka »

Myślę, że warto również zakupić sobie jakieś dodatkowe podręczniki do nauki języka. Wtedy w zaciszu domowym można sprawdzić swoją już nabytą wiedzę. Sama niedawno zakupiłam nowe podręczniki dla moich dzieci do szkoły na stronie tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/biologia-ma ... 09774.html Według mnie, mają największy wybór i najniższe ceny na rynku.

ODPOWIEDZ