kurs języka niemieckiego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

kurs języka niemieckiego

Post autor: graszka5 »

Hej! Może wiecie gdzie najlepiej zrobić kurs niemieckiego tak by zdobyć dużą wiedzę , zależy mi na jakości i zyskaniu wiedzy bo potrzebuje tego do pracy a zależy mi na niej i chcę się rozwijać. Koleżanki polecaja mi https://niemiecki-koscierzyna.info/kursy-dla-doroslych/ mówią że maja bardzo dobrą opinie i że warto. Jak myślicie ? Chodziła tam któras z was może ?

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: Grażka »

Z tego, co się orientuję, to na taki profesjonalny kurs języka niemieckiego możesz się również zapisać w Szkole Językowej Profi Lingua, której ofertę znajdziesz na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Szkoła ta działa już od wielu lat na rynku i organizuje takie kursy na różnych poziomach zaawansowania. Naprawdę warto ;)

Awatar użytkownika
Stills
Posty: 41
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:51

Re: kurs języka niemieckiego

Post autor: Stills »

Przy nauczaniu języka obcego niezbędne okazać się mogą tablice szkolne. Coś takiego na przykład https://www.mojebambino.pl/903-tablice-szkolne-zielone . Może to skutecznie przyspieszyć proces uczenia. W dodatku są bardzo wytrzymałe, dlatego na pewno starczą na długo. Koniecznie musicie to wypróbować.
Na świecie istnieją miliony utalentowanych osób, które żyją w cichej rozpaczy

ODPOWIEDZ