Jakie konto bankowe wybrać ?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
graszka5
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:04

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: graszka5 »

Witam, ogólnie to mam pytanie dotyczące finansowania firmy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej, ale dobrze się rozwijającej firmy, która chce rozwijać się jeszcze prężniej ale nie ma wystarczającej ilości środków, by to zrobić. W związku z tym: skąd te środki pozyskać? Myslałam by wziąć Kredyt? Pożyczka? Jak to ugryźć? Czy ktoś się na tym zna? Czytałam opinie na temat kredytów https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredy ... pinie.html i zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: mik91 »

Obecnie, mamy tyle kont i możliwości, że naprawdę, grzechem jest nie skorzystać. Dlatego postaw na coś naprawdę najlepszego, bo rynek bankowy, w tym zakresie, pęka w szwach! Skorzystaj więc ze stroimy https://konto-w-banku.pl/ aby poznać wszystkie dostępne opcje oraz możliwości. To na pewno mocno wpłynie na Twój komfort np. podczas płacenia czy wyjazdów.

ODPOWIEDZ