Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: mczay »

Cześć dziewczyny :) Co raz bliżej termin mojego rozwiązania a ja wciąż bez wózka. Pochwalcie się jakie macie i czy jesteście z nich zadowolone. Od razu powiem, że mi marzy się Riko Nano Pro jeśli są tu posiadaczki takiego wózka z chęcią poczytam Wasze opinie na ich temat.
Aśka125

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Aśka125 »

Skoro tak blisko Twojego rozwiązania, to musisz się pośpieszyć, bo nigdy nie wiadomo kiedy akcja się zacznie, a Ty nie powinnaś w tym czasie się dodatkowo stresować. Jeśli chodzi o wózki marki Riko to są naprawdę dobre i w przystępnej cenie, więc powinnaś być zadowolona z Riko Nano Pro. Ma dobrą amortyzację i duże siedzisko i gondolę :)
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: megi02 »

Faktycznie wózki Riko są dobre mimo niskiej ceny. Nie powiem Ci zbyt wiele na temat Riko Nano Pro, bo sama mam Riko Nesa i wszystko co mogę powiedzieć na jego temat to to, że jest idealny dla mnie. Zwrotny, lekko się prowadzi, ma super amortyzację i do tego gumowe bezdętkowe koła, których nie można przebić :)
Luśka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Luśka »

Ja mam Riko Nano Pro i właśnie najbardziej urzekła mnie jego amortyzacja! Wózek płynie na każdym podłożu, a moje czujne dziecko dzięki temu się nie budzi. Fakt, że jest zwrotny sprawia, że nie muszę bać się niewielkich sklepów - nie ma żadnego problemu żeby zmieścić się w ciasnych sklepach. Jednocześnie gondola jest naprawdę duża, więc na tak zimową pogodę sprawdzi się świetnie.
Aśka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Aśka »

Ja zdecydowałam się na anex e/type i jestem z niego zadowolona. Wózek świetnie radzi sobie na każdym terenie, jest solidny, wygodny, zwrotny i poręczny. Przy tym fajnie się też prezentuje- nowocześnie i stylowo.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: mczay »

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Mimo, że Wasze odpowiedzi są trochę różne, widzę, że marka Riko jest naprawdę dobra. Ostatecznie zdecyduję się na Riko Nano Pro, bo rozmiar gondoli faktycznie jest bardzo ważny przy zimowych miesiącach. Musi się tutaj zmieścić śpiworek, kocyk i dziecko ubrane w kurtkę lub kombinezon.
Awatar użytkownika
rakieta
Posty: 48
Rejestracja: 18 paź 2019, 14:40

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: rakieta »

Tak, ja też myślę że będzie ok chociaż ja się skusiłam na tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , bardzo ładnie i szczegółowo go tu opisała blogerka która też jest nim zachwycona. Wózek zwraca na siebie uwagę, ma diody led w podnóżku dzięki którym nawet po zmroku widać go z daleka
żaneta45

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: żaneta45 »

Zdecydowanie tak! Ten wózek też przyciągnął moją uwagę i jestem nim zachwycona. Jest lekki, ma dobrą amortyzację i szybko i łatwo się składa. Dla mnie to prawdziwy ideał w śród wózków, więc zdecydowanie polecam. Myślę, że i Tobie przypadnie on do gustu :)
Góra

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Góra »

Riko Nano Pro jest OK. Właściwie to sama mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czego konkretnie oczekujesz od wózka, ale ten ma świetną amortyzację, dużo miejsca w gondoli, spacerówce i koszu na zakupy, a do tego szybko i łatwo się składa. Myślę że ten wózek sprawdzi się u każdego.
Buła12

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Buła12 »

Moim zdaniem to dobry wybór, bo sama mam taki wózek i wiem, że naprawdę jest super. Ja go używam już około roku i na tym etapie jestem w stanie stwierdzić, że naprawdę jest przeznaczony także dla większych (nawet 3-letnich) dzieci. Solidnie wykonany, wart swojej ceny. Polecam
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: stella »

Na pewno musisz wziąć pod uwagę takie zalety które uważasz za najważniejsze. Ja wózek zamówiłam bezpośrednio od x-landera. Fajnie że producent pozwala na wypróbowania wózka w domu za darmo, więc to wszystko na spokojnie sprawdziłam, a to bardzo wygodne i dobrze że można to zrobić na spokojnie.
gałązka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: gałązka »

Wydaje mi się, że Wózki od Riko są ogólnie warte uwagi. Nie miałam styczności z Nano Pro, ale zdecydowałam się na model Nesa. Służy nam już około roku i wciąż jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. przede wszystkim - jest bardzo solidnie wykonany. Z własnego doświadczenia mogę Ci go polecić.
Ważka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Ważka »

Przyznam, że ja z Riko Nano Pro jestem bardzo zadowolona i wydaje mi się, że jest to wózek, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno w gondoli jak i spacerówce jest wiele miejsca, a kosz zakupowy jest pojemny, dzięki czemu też praktyczny.
Ważka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: Ważka »

Przyznam, że ja z Riko Nano Pro jestem bardzo zadowolona i wydaje mi się, że jest to wózek, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno w gondoli jak i spacerówce jest wiele miejsca, a kosz zakupowy jest pojemny, dzięki czemu też praktyczny.
góra33

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: góra33 »

Co do Riko Nano Pro, to serio nie mam żadnych zastrzeżeń, a w wózku wożę dziecko już ponad 1,5 roku. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wózek jest naprawdę solidnie wykonany, a przy tym też bezpieczny. Dobra cena jest tutaj wisienką na torcie. Warto go kupić.
fośka

Re: Jaki wózek - czy Riko Nano Pro będzie ok?

Post autor: fośka »

Tak, ja też właśnie takiego wózka szukałam, dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda dziecka, ale dobra amortyzacja to podstawa. Mam x-landera x-cite, a to bardzo ładny, bajerancki miejski, lekki wózeczek. Spełnia moje oczekiwania w stu procentach :)
ODPOWIEDZ