Jaką spacerówkę warto kupić ?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: septina »

Jak w tytule jaką spacerówkę polecacie, bo nadszedł czas na przesiadkę z gondoli a ja nie mogę się zdecydować ? Spodobało mi się kilka modeli z firmy Euro-cart. Warto?
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: zlotka »

Mnie bardzo podoba się model Flex więc dołączam się do pytania ?
Awatar użytkownika
tamaraa
Posty: 37
Rejestracja: 21 maja 2019, 12:52

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: tamaraa »

Obecnie zamierzam po raz drugi kupić spacerówkę tej firmy, a to dlatego że z poprzedniej byłam bardzo zadowolona. Teraz zdecydowałam się na model Spin który jest niezwykle lekki i ma fajny nowoczesny wygląd. I właśnie dlatego polecam wam wózki tej marki.
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: septina »

tamaraa dzięki za informację , na pewno teraz dokładniej zapoznam się z tym modelem wózka.
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: zlotka »

septina najlepiej będzie jak zrobisz tak samo jak ja, spodobał mi się model Flex pojechałam do sklepu obejrzałam go i wróciłam z nim. I choć korzystam z niego krótko to podoba mi się w nim to że posiada szerokie siedzisko z wysokim oparciem oraz większe koła.
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: septina »

już nie muszę :) sąsiadka z osiedla kupiła sobie ten model więc ostatnio na placu zabaw obejrzałam go chyba z każdej możliwej strony ;D no i co - będziemy zamawiać jakoś na dniach :)
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: zlotka »

no to znaczy, ze sąsiadka wie co dobre haha :) a tak serio to mam nadzieje, że będzie Wam dobrze służył :) daj znać jak już będzie u Was i przetestujecie go na pierwszym spacerze :)
Awatar użytkownika
septina
Posty: 41
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:47

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: septina »

wózek jest już z nami, pierwszy spacer też zaliczony :) jest ekstra! Dziękuje bardzo za polecenia, na pewno będzie nam świetnie służył :) przy okazji życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt :)
Awatar użytkownika
zlotka
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:39

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: zlotka »

super, ciesze się, że mogłam się do czegoś przydać, jestem pewna, że za jakiś czas Ty będziesz sama go polecać innym mamom :) I dla Was też wesołych :)
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: carbonara »

Jak dla mnie najlepsza spacerówka to x-fly, jeśli chodzi o x-landera to są świetne wózki a ta spacerówka to już w ogóle wymiata, jest leciutka, ładna, łatwo się składa małą paczkę, jest idealna na wyjazdy, nawet do samolotu ją bez problemu spakujesz, a co najważniejsze jest wygodna dla dziecka i łatwo się nią manewruje
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:53

Re: Jaką spacerówkę warto kupić ?

Post autor: Majkaaa »

My mamy air-x z anexa i jestem z niej zadowolona. Poręczna, zgrabna, lekka i zwrotna a przy tym solidna. Maluch ma w niej sporo miejsca.
ODPOWIEDZ