Jak przechowywać dokumenty?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Marta912
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2019, 3:18

Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Marta912 »

Czesć zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ korzystał ktoś kiedyś z takiej archiwizacjidokumentow pytam tych którzy mają firmy bo tam jest najwięcej papierków

świat torebek pabianice

Awatar użytkownika
thug1
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:21

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: thug1 »

Czekaj na opinię eksperta. Na pewno się tutaj taki znajdzie.

salsa kroki podstawowe krok po kroku
Kto umiejętnie milczy, wydaje się zwykle mądrzejszy niż jest.

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem najlepiej przechowywać dokumenty w wersji elektronicznej. Systemów, które umożliwiają elektroniczny obieg dokumentów oraz ich elektroniczną archiwizację, dostarcza między innymi firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. My współpracujemy z tą firmą już dłuższy czas i bardzo sobie chwalimy tą współpracę :)

Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: mik91 »

Wiele firm, chociaż nie przyzna się do tego, ma ogromny problem z organizacją dokumentów. W takim wypadku podstawą jest znalezienie takiego sposoby ich przechowywania, aby wszystko było zawsze dostępne i dopasowane do miejsca oraz potrzeb firmy.

Awatar użytkownika
rego22
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 15:21

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: rego22 »

Bardzo dobre wskazówki dzięki bardzo za propozycje.
program uprawnienia budowlane

Awatar użytkownika
Alina90
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2020, 1:26

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Alina90 »

Wspomniano o przechowywaniu cennych papierów w wersji elektronicznej i również popieram ten wybór. Szczególnie polecam stronę finereader.pl, która proponuje cały szereg programów do przetwarzania i zarządzania dokumentami, ich zabezpieczania i udostępniania. Świetnie pomagają w obiegu i przeszukiwania tekstów.

Awatar użytkownika
atos
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: atos »

Tutaj https://fordata.pl/ jest fajna opcja, jeśli chodzi o przechowywanie i udostępnianie dokumentów. Można bowiem bez żadnych problemów oraz przede wszystkim bezpiecznie udostępnić dokumenty firmie zewnętrznej. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat. Myślę, że taka opcja się przyda w każdej firmie. Trzeba bowiem stawiać na innowacje.

Awatar użytkownika
lopuret66
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:37

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: lopuret66 »

Chyba najlepiej przechowywać je w jakimś bezpiecznym miejscu


____________________
nietrzymanie moczu leczenie

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: jubiler »

Także do pewnego momentu miałem z tym problem, ale udało mi się go w prosty sposób rozwiązać. Po prostu wdrożyliśmy w firmie elektroniczny obieg dokumentacji https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ i jak dla mnie takie rozwiązanie było zdecydowanie najlepszym. Teraz nie mamy żadnych problemów z dokumentami.

Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 121
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Lucky »

Porządek w dokumentach w takiej firmie to podstawa. Dlatego też warto zdecydować się na wdrożenie systemu DMS, o którym mowa na stronie https://www.baseline.pl/dms/, który służy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej. My korzystamy z takiego systemu już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy, jest to dla nas naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie

Antońna

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Antońna »

No to tak porządek w dokumentach to kwestia organizacji i uporządkowania. Taki system na pewno pomaga jednak ludzie sobie radzili z archiwizacją wcześniej niż powstały komputery. Ja w takich systemach widzę znacznie większy potencjał. Mam namyśli że elektroniczne archiwum np. tak jak u https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ pozwala na ograniczenie powierzchni jakie zajmują zwyczajne archiwa. Ponad to zabezpieczają przed utratą ważnych danych które należy przechowywać. Uporządkowanie papierów jest tylko wartością dodaną do tego całego procesu

tabletki na przyspieszenie okresu bez recepty

aśka3

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: aśka3 »

Tutaj https://fordata.pl/przechowywanie-danyc ... wo-plikow/ jest ciekawy artykuł wart uwagi. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat przechowywania danych w chmurze. Można się tam wiele dowiedzieć. Poza tym wskazówki tam dostępne z pewnością okażą się bardzo przydatne.

ODPOWIEDZ