Gra na gitarze

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jola890
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:30

Gra na gitarze

Post autor: jola890 »

Jeśli gracie na gitarze i jeśli chcecie wzbogacić swoje brzmienie, to na pewno nie są Wam obce pedalboardy. Wiem, że wiele osób kupuje takie produkty i w dobrych cenach i od dobrych producentów możecie znaleźć je na stronie https://rocktone.pl/c/32/pedalboardy.html gdyby ktoś był z Was zainteresowany.

Awatar użytkownika
SAILOR
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:57

Re: Gra na gitarze

Post autor: SAILOR »

ja gram na akustyku, więc niestety, ale efekty i inne cuda u mnie odpadają :P

https://victoriavynn.com/salony-partnerskie/

Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 200
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Gra na gitarze

Post autor: jubiler »

Jak najbardziej sama gra na gitarze jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie to robię. Kiedy ktoś ma w planach rozpoczęcie nauki gry na gitarze to zachęcam do przeczytania wpisu https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 94593.html gdyż w nim fajnie wytłumaczono jaka gitara klasyczna nawet na początek to dobry wybór.

Stanisław

Re: Gra na gitarze

Post autor: Stanisław »

Bardzo lubi grać na gitarze tak naprawdę kumpel mnie uczy i sam sobie brzdękam. Również dużo czytam ciekawostek na temat gitar które znajduje na stronie https://djgielda.pl/ Artykuły są bardzo obszerne i zrozumiałe. Opisują fajnie różne aspekty związane z gitarami i muzyką.

ODPOWIEDZ