Gdzie oglądacie mecze?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Michasia
Posty: 12
Rejestracja: 06 sty 2019, 21:06

Gdzie oglądacie mecze?

Post autor: Michasia »

dotychczasowa strona, za pośrednictwem której zazwyczaj oglądałam relacje na żywo z meczy piłki nożnej przestała działać. Jestem ciekawa, gdzie Wy oglądacie mecze swoich ulubionych drużyn?

Awatar użytkownika
leosia
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2019, 20:50

Re: Gdzie oglądacie mecze?

Post autor: leosia »

Ja jestem bardzo zadowolona z nowej platformy, która oferuje streaming sportowy DANZ http://www.performgroup.com/ . Jest to temat stosunkowo świeży na polskim rynku, ale bardzo prężnie się rozwija. Dzięki tego mogę oglądać relacje z meczy moich ulubionych drużyn, gdy jadę rano do pracy bo korzystam z opcji odtwarzania na urządzeniu mobilnym

Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Gdzie oglądacie mecze?

Post autor: pikipiki »

U nas w domu jest telewizja kablowa poznań https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja I po prostu mamy dostęp do mega dużej ilości programów :) możemy oglądać na co mamy ochotę. Super ofertę nam zaoferowali

Awatar użytkownika
SAILOR
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:57

Re: Gdzie oglądacie mecze?

Post autor: SAILOR »

nie oglądam, ale chłop lubi więc wykupuje sobie telewizje online i tam jest multum programów i na laptopie sobie ogląda.

ODPOWIEDZ