Francja z filmem online

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grybała

Francja z filmem online

Post autor: Grybała »

Ciekawostki:
Air France to najnowsza linia lotnicza, która rozpoczęła serię filmów i wideo. Stworzyli centrum rozrywki online z kobiecej perspektywy. W serialu występują cztery postacie kobiece, wszystkie po dwudziestce, które mają wspaniałe historie życiowe, często różniące się od tych, które można zobaczyć w typowym amerykańskim filmie lub programie telewizyjnym. Teraz wypuścili ciekawą alternartywę dla Netrflixa a jest to TonFilm.

Air France nie jest jedyną firmą, która zaczęła tworzyć własne treści na swoją stronę internetową lub aplikację mobilną. Netflix wystartował w 1995 roku i stał się usługą opartą na subskrypcji, wyświetlającą filmy na żądanie, podczas gdy Amazon Prime Video również robi furorę, oferując oryginalne treści, takie jak „Przezroczysty” i „Mozart w dżungli”. Oczywiste jest, że tworzenie treści staje się coraz bardziej popularne we wszystkich branżach.