Drony, technologia - pomoc

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:37

Drony, technologia - pomoc

Post autor: plakowski90 »

hej
Podoba mi się latanie dronami i cała ta technologia. Chciałbym pracować w jakiejś firmie albo założyć własną firmę. W jakich dziedzinach są wykorzystywane drony, czym warto się zainteresować? Mam zrobione wszystkie papiery żeby móc latać dronami. obecnie zajmuje się robieniem zdjęć ale szukam jakiejś branży z większymi wyzwaniami.Widziałem że np. firma https://skysnap.pl/ortofotomapa/ wykorzystuje drony w budownictwie i ubezpieczeniach, gdzie jeszcze można? Gdzie szukają pracowników bo ofert pracy jakoś nie widać niestety.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: magra »

Zobacz sobie na te drony https://megadron.pl/pl/products/ryze-te ... -8649.html. Sklep posiada szeroki wybór tego typu urządzań dopasowanych do różnych potrzeb. Mają tam też serwis, więc w razie potrzeby warto się do nich zgłosić po pomoc. Nie da się ukryć, że mają tam dobrej jakości sprzęt. Jest w czym wybierać.

Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Karol221 »

Jeśli interesuje was technologia, to na pewno także ciekawi was schemat rozwoju samego internetu. Jesli tak, polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://apagroup.pl/apalab/co-to-jest-i ... e-rozwija/ . Na pewno znajdziecie tu sporo ciekawych informacji na ten temat

nasuwki konektorowe

Awatar użytkownika
kryształ
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2019, 6:13

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: kryształ »

Hejka. Drony to super sprawa ale nie każdy się na tym zna. Dla mnie to jednak ciągle bardzo skomplikowane urządzenie dlatego też mój mąż steruje dronem a ja tylko podziwiam. Nie powiem bo bardzo chciałabym się przekonać jak to jest usiąść za sterami samolotu i pilotowanie go. Patrząc tak z dołu na te samoloty wydaje się to takie łatwe. Więc mąż zrobił mi niespodziankę i wykupił nam obojgu lot na symulatorze lotu w AirPoint abym mogła się o tym na sobie przekonać

Awatar użytkownika
klejka
Posty: 207
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: klejka »

Generalnie to ze swojej strony polecam wam zajrzeć tutaj: https://proflycenter.com/ Znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawostek, ale także bardzo atrakcyjną ofertę w zakresie szkoleń z obsługi drona, jak i możliwość zdobycia specjalnych uprawnień. Warto się tym zainteresować.

zestawy wypoczynkowe ceny

miśka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: miśka »

Zobaczcie sobie tutaj https://megadron.pl/pl/menu/rekreacyjne ... -1414.html na drony wyścigowe. Niewątpliwie oferta jest ciekawa i godna uwagi. Mają tam wiele różnych ciekawych modeli dopasowanych do różnych potrzeb. Przede wszystkim warto stawiać na jakość i profesjonalne rozwiązania. Dron może służyć nie tylko do zabawy, ale również do pracy.

aśka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: aśka »

A tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/cenni ... n-i-uslug/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o różnego rodzaju szkolenia z latania dronem. Można się tam wiele dowiedzieć i przede wszystkim zdobyć nowe umiejętności. Teraz jest tam wiele różnych obniżek.

Śnieżka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Śnieżka »

Tak to prawda, te szkolenia są bardzo ciekawe i pozwalają nabyć kompetencje i umiejętności pilotażu drona. Jednak ta firma https://ironsky.pl/serwis-dronow-dji/ to przede wszystkim doskonały serwis maszyn latających. Specjaliści zajmują się tam wszystkimi rodzajami dronów, nawet tymi wyścigowymi.

kłapek

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: kłapek »

Ja póki co szukam drona w formie zabawki. Najpierw mój syn musi nauczyć się tym latać. Prosił, prosił aż wyprosił. Zacząłem więc szukać czegoś, co będzie odpowiednie. Na stronie https://droniki.pl/SYMA-X15A-Aautopilot-Akrobacje znalazłem model, na który się zdecydowałem. Szczerze powiem, że oboje mamy teraz mnóstwo radości i spędzamy wspólnie czas na dworze a nie w domu przed komputerem i to mnie bardzo cieszy.

Bandżo

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Bandżo »

W przypadku drona zawsze można wypożyczyć od https://ironsky.pl/oferta/wynajem/ . Sprawdzić czy dziecko sobie poradzi i czy mu się spodoba. A jak łyknie bakcyla to wtedy zainwestować i kupić. To pozwoli uniknąć sporego wydatku w przypadku braku zainteresowania.

aguś88

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: aguś88 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w drona? Chętnie nauczę się czegoś nowego. Co sądzicie o tym https://ironsky.pl/baza-wiedzy/bezzalog ... roku-vlos/ ? Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Technologia krecenia dronem bardzo mnei fascynuje.

ODPOWIEDZ