dobry spawacz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
KondziXu_26
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:53

dobry spawacz

Post autor: KondziXu_26 »

Szukam sprawdzonych usług spawacza. Mam kilka elementów do zespawania i nie wiem na co się zdecydować. Tyle tego teraz jest w internecie. Osobiście moją uwagę przykuła oferta https://obex.pl/ . Wyglądają na fachowców i mają wiele lat doświadczenia. Wydaje mi się, że taki spawacz będzie optymalnym rozwiązaniem. Co myślicie na ten temat – podzielacie moje zdanie?
Czas ma to do siebie, przyjacielu, że kłamstwa zamienia w niejasności, niejasności w półprawdy, aż wreszcie półprawdy w szczerą prawdę.

Awatar użytkownika
egonolsen
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2019, 22:35

Re: dobry spawacz

Post autor: egonolsen »

Dobry spawacz powinien mieć swoje ulubione metody i techniki spawania. Jak czytam o metodach spawania na http://www.budownictwo.org/artykuly,849 ... y_spawania o zaczynam się zastanawiać, czy spawanie faktycznie jest takie skomplikowane, czy tez z czego wynika niedobór pracowników w tym zawodzie, mimo bardzo dobrych zarobków?

Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 85
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: dobry spawacz

Post autor: kozi44 »

Dobry spawacz to taki, który na bieżąco doskonali swoje umiejętności i bierze udział w szkoleniach z zakresu swojego zawodu. Jeśli wy chcielibyście być właśnie takim profesjonalnym spawaczem, polecam wam zajrzeć do tej oferty szkoleń http://kursyzawodowe.pl/szkolenia . Na pewno warto jest się na nie zdecydować, jeśli chcecie swoją pracę wykonywać profesjonalnie i rzetelnie

Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 43
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:15

Re: dobry spawacz

Post autor: malutka_alutka »

Warto zajrzeć do Centrum Szkoleń Zawodowych, tak na pewno znajdziesz ofertę odpowiednich szkoleń!

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: dobry spawacz

Post autor: mczay »

Moglibyście sprawdzić np. usługi firmy https://lasertec.pl/pl/. Wydaje mi się, że są odpowiednie.

Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:37

Re: dobry spawacz

Post autor: plakowski90 »

Dobry spawacz potrzebuje dobrego sprzętu, a taki można nabyć tutaj https://migomat.com.pl/ lub możecie sami wypożyczyć na kilka dni

żaba

Re: dobry spawacz

Post autor: żaba »

Gorąco polecam firmę https://welding-tech.eu . W swojej ofercie ma ona spawanie różnymi metodami (MIG, TIG, MMA, MAG) a także spawanie stali, małych i dużych elementów oraz konstrukcji nietypowych. Moim zdaniem to najlepsi fachowcy, jeżeli chodzi o spawanie, dlatego warto korzystać z ich usług.

światła estradowe

Łukasz321

Re: dobry spawacz

Post autor: Łukasz321 »

Wszystkim osobom szukającym specjalistów związanych ze spawaniem polecam sprawdzić ofertę na stronie https://techspaw.com.pl/uslugi/kursy/kursy-lutowania/ , poniewaz sam wielokrotnie korzystałem z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu z terminami lub wykonaną pracą.

ODPOWIEDZ