dobry broker kurierski

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
quster
Posty: 109
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

dobry broker kurierski

Post autor: quster »

Jakiego dobrego brokera kurierskiego polecicie? Znacie jakiegoś?

Awatar użytkownika
maniola
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: dobry broker kurierski

Post autor: maniola »

No na pewno taki gdzie jest tani kurier to w takim razie tu https://www.ebox24.pl/ . Bardzo dobra stronka, przejrzysta, w kilka kliknięc możesz sobie porównać ceny u różnych firm kurierskich i wybrać tę która jest najbardziej atrakcyjna. Oczywiście opłacić też można online, nie trzeba z domu wychodzić

Awatar użytkownika
samantija
Posty: 98
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:51

Re: dobry broker kurierski

Post autor: samantija »

Ja bym ci bardziej poleciła porównywarkę usług kurierskich na którą namiar ostatnio od koleżanki dostałam, mianowicie https://www.znajdzkuriera.pl/ . Z tego co patrzyłam jest tu tani kurier więc na pewno dzięki niej uda ci się sporo zaoszczędzić

Awatar użytkownika
dredka
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:38

Re: dobry broker kurierski

Post autor: dredka »

Tak się składa, że również z usług brokera kurierskiego korzystam. Ja akurat z Sendit niezmiennie już od dłuższego czasu. Skoro jakość ich usług jest jak trzeba to nie mam powodu żeby zmieniać. A broker to zdecydowanie lepsza opcja niż bym bezpośrednio przez jakiegoś kuriera wysyłała, lepsze ceny mają.

https://nzozrevita.pl/blog/samopomoc-przy-ataku-serca-co-robic-porady-lekarza

Awatar użytkownika
Dogii
Posty: 86
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: dobry broker kurierski

Post autor: Dogii »

Jak widać coraz więcej osób korzysta z takiej pomocy. Można od razu udać się do konkretnej firmy, ale czemu nie sprawdzić czy ktoś nie ma lepszej ceny na wysyłkę tej samej paczki:) To samo dotyczy się przesyłek paletowych. Tak tanie palety to opcja bardzo dobra na wysyłkę lodówki, pralki, zmywarki, albo i części samochodowych.

ODPOWIEDZ