Do gastronomii

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Mikołacze74

Do gastronomii

Post autor: Mikołacze74 »

Wyposażenie do gastronomii nie jest trudno zamówić i dobrać. W gastromarket jest wszystko czego potrzeba w przejrzystych kategoriach i atrakcyjnych cenach hurtowych. Ostatnio zamówiliśmy tace https://gastromarket.pl/tace/ których nam brakowało do serwowania. Teraz będzie wszystko jak należy.

oliś

Re: Do gastronomii

Post autor: oliś »

Jeśli poszukujecie asortymentu do gastronomii, to na pewno tutaj https://sklep.polmarkus.com.pl/formy-si ... -pieczenia warto się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i przede wszystkim niezbędnych akcesoriów, które przydadzą się w takim lokalu. Między innymi znajdziecie tam formy silikonowe do pieczenia.

boliś

Re: Do gastronomii

Post autor: boliś »

A tutaj https://www.gastropuls.pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o wyposażenie gastronomiczne. Przede wszystkim warto zawsze stawiać na jakość, bo to jest niezwykle ważne.

red fix

zośka

Re: Do gastronomii

Post autor: zośka »

A tutaj https://sklep.technica.pl/gofrownice-po ... her-370160 już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Można się tam szybko i kompleksowo zaopatrzyć, a dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

wiesław

Re: Do gastronomii

Post autor: wiesław »

Ja bym Ci jeszcze polecił dobrą firmę od zmywarek gastronomicznych. Ściślej WINTERHALTER, a my akurat w kawiarni używamy ich zmywarki kapturowej. No sprzęt pierwsza klasa, wydajny, cichy, bardzo dokładny w myciu, idealnie dezynfekuje naczynia i sztućce. Będziesz zadowolony pracując na takiej zmywarce. Polecam Ci.

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Do gastronomii

Post autor: Grażka »

A czy macie u siebie w firmie ekspresy do kawy? Czy kiedykolwiek przytrafiła się Wam ich awaria? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę firmy https://klinikaekspresow.pl/siemens, która, jak widać, zajmuje się profesjonalną naprawą ekspresów między innymi marki Siemens :) Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia?

aguś

Re: Do gastronomii

Post autor: aguś »

Ostatnio do chłodni, kupiłam bardzo fajne regały z pojemnikami, bardzo sobie kucharze chwalą, bo mogę podzielić wszystko oddzielnie, i schować w opisany pojemnik, co usprawnia, im prace, ponieważ nie ma szukania, i zamieszania co gdzie jest, czy ktoś włożył tam, gdzie nie powinno być.

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Do gastronomii

Post autor: mczay »

Szukając wyposażenia do gastronomii, polecam Ci zajrzeć na stronę: https://gastromocni.pl/ . Wybór jest ogromny, więc na pewno znajdziesz tutaj produkty, które idealnie wpiszą się w styl Twojej restauracji, zachęcą gości do częstych wizyt u Ciebie i ułatwią pracę Twoim pracownikom.

Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: Do gastronomii

Post autor: Feeria »

Myślę że w restauracji warto zadbać o stałe dostawy oleju. Wiadomo, że składnik ten dodaje się do wielu potraw i do smażenia. Widziałam, że regularne dostawy oferuje firma https://trafinoil.pl/ . Dostarczają też klientom beczki na zużyty olej, i to za darmo. Można też skorzystać z opcji utylizacji. Wszystkie formalności można załatwić od ręki, więc warto skorzystać z takiej opcji, aby zachować się odpowiedzialnie wobec środowiska. W tych czasach każdy przedsiębiorca powinien dbać o swoje otoczenie, a to dotyczy również przyrody.

ODPOWIEDZ