Damskie ubrania

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Hania98
Posty: 16
Rejestracja: 16 sie 2019, 15:43

Damskie ubrania

Post autor: Hania98 »

Witam,

czy znacie jakies fajne sklepy z damskimi ubraniami? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 21
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:15

Re: Damskie ubrania

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Ja mogę polecić Ci sklep modbis. Ostatnio kupiłam taką sukienkę: https://modbis.pl/pol_m_Sukienki_Sukien ... e-814.html. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo mi sie podoba!
Awatar użytkownika
ulla
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2019, 16:24

Re: Damskie ubrania

Post autor: ulla »

Jeśli mowa o ubraniach,to nie należy zapominać o eleganckiej bieliźnie,która dla każdej kobiety stanowi nieodzowną,zintegrowaną część garderoby.Kobiety lubią mięć bieliznę stylową,wygodną,uszytą z materiałów delikatnych, ale trwałych.Poszukując dopasowanych fig,warto zajrzeć do sklepu z bielizną https://sklep.roza-bielizna.pl/pl/104-figi
Jest to sklep działający na naszym rynku od wielu lat,cieszący się niesłabnącą popularnością wśród blogerów modowych,co czyni go miejscem godnym zaufania.
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 51
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:19

Re: Damskie ubrania

Post autor: Mycha »

Dziewczyny, jeśli jeszcze nie znacie, to musicie koniecznie odwiedzić sklep Lou. Tam są tak piękne sukienki, a to wszystko w atrakcyjnych cenach, więc nie musicie się martwić, że wydacie za dużo :D ja zamówiłam sobie na wesele koleżanki sukienkę erine lou i jestem z niej mega zadowolona :)
Awatar użytkownika
Milenna88
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:38

Re: Damskie ubrania

Post autor: Milenna88 »

A szukając bielizny dla siebie, ale również strojów kąpielowych na nadchodzące lato to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę sklepu Valetta https://valetta.pl/ w którym znajdziecie wiele pięknych zestawień również w wydaniu koronkowych, który również doceni Wasz partner :)
Awatar użytkownika
ola25
Posty: 19
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:20

Re: Damskie ubrania

Post autor: ola25 »

Hej :)
Moglibyście polecić mi jakiś sklep internetowy, w którym znajdę modne szorty na lato w atrakcyjnej cenie? Z góry dziękuję za pomoc! :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Damskie ubrania

Post autor: Kamara »

Sklepów odzieżowych raczej nie brakuje.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:18

Re: Damskie ubrania

Post autor: Bunia »

HM, reserved i mohito.
Bożenka99

Re: Damskie ubrania

Post autor: Bożenka99 »

Szukam krótkich spodenek na okres bardziej jesienno-wiosenny. Znalazłam krótkie spodenki eko skóra, ale nigdy nie zamawiałam w tym sklepie ubrań - ktoś z Was może coś tu kupował i mógłby powiedzieć coś na temat zakupionych tam rzeczy?
aśka

Re: Damskie ubrania

Post autor: aśka »

a czy wiecie może jak połączyć dżinsy z marynarką żeby wyglądać modnie ale niekoniecznie jakoś super elegancko?
Nie mam pomysłu na kolory w tym zakresie :(
ODPOWIEDZ