Co po liceum

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Co po liceum

Post autor: Lovela2 »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.

tangerine dream

Awatar użytkownika
klara435
Posty: 21
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:56

Re: Co po liceum

Post autor: klara435 »

Ja poszłam na studia ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu i tego, co chcesz robić w życiu.
esentire.pl

Awatar użytkownika
maniola
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Co po liceum

Post autor: maniola »

jeśli chcesz mieć dobrą posadę i spoko pieniądze to pomyśl aby skończyć informatykę http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... nformatyka . na serio to bardzo przyszłościowy kierunek, do tego pozwala się naprawdę szybko rozwijać. a jeśli masz pasję do komputerów to tym bardziej dobry pomysł :)

Grażka
Posty: 578
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Co po liceum

Post autor: Grażka »

Bez względu na to, jaki kierunek kształcenia obierzesz po liceum, pamiętaj, że warto również zadbać o znajomość języka angielskiego, bo w dzisiejszych czasach to podstawa. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa możesz zapoznać się z ofertą kursów językowych organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua właśnie w Warszawie. Polecam ;)

https://nzozrevita.pl/blog/co-po-zawale-ciesz-sie-zyciem-przez-dlugie-lata

Awatar użytkownika
Naukowa
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2020, 11:24

Re: Co po liceum

Post autor: Naukowa »

U mnie strzałem w dziesiątkę po liceum była Informatyka zaocznie Kraków :) pracuję u mojego taty w firmie dlatego stacjonarne nie wchodziło w grę.... ale jestem mega zadowolona z poziomu na WSZiB :) super wykłady i e-learningi :)

Awatar użytkownika
Atena
Posty: 62
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:44

Re: Co po liceum

Post autor: Atena »

Najbardziej popularny wybór to oczywiście studia. Ukończenie studiów teraz stało się normą. Ja wybrałam mba warszawa rekrutacja online jest na stronie https://studia-mba.pl/mba/zasady-rekrutacji/. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie zajęć. To są idealne studia dla przyszłych menagerów.

ODPOWIEDZ