Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: PannaMigotka »

Jak znaleźć dobrego prawnika?
Iść do pierwszej lepszej kancelarii?
Tutaj http://www.remigiuszsoltys.pl/ czytałam jaki zakres usług może zaoferować taki adwokat z Katowic.
Może to jest jakiś punkt wyjścia?
Porównać sobie ich zakres działania na stronach internetowych?
Albo poczytac porady na jakichś fachowych portalach?
Awatar użytkownika
wiola.pik
Posty: 24
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:04

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: wiola.pik »

Zawsze warto popytać wśród znajomych albo po prostu poszukać jakiegoś namiaru w Internecie, poczytać opinie.
esentire.pl
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 191
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:09

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: gabi22 »

Mój brat wdał się ostatnio w bójkę ze swoim szefem. Wszystko się potoczyło tak, że ma być oskarżony o pobicie. Dlatego szukam kogoś profesjonalnego, kto dobrze zna się na prawie karnym. Co myślicie o kancelarii adwokackiej bialystok-adwokaci.eu . Czy pomoże mojemu bratu?
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 134
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:12

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: carbonara »

Jak znaleźć takiego adwokata? Może po prostu wpisać w wyszukiwarkę : adwokat katowice i wyskoczą najlepiej pozycjonowane? A tak serio to może warto popytać znajomych, może ktoś korzystał i poleci skuteczną kancelarię
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 88
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:24

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: pieknyolek »

No ja swojego adwokata nie znalazłem w Katowicach. Mogę wam polecić kancelaria radcy prawnego Opole, bo mi bardzo pomogli :)
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: Kamara »

Nie wiem... w internecie?
Sylwiaś

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: Sylwiaś »

Najlepsi adwokaci z Katowic są dodani np. tutaj https://zaufanyadwokat.pl/loc/katowice/. Sprawdź sobie wybranych awokatów, przede wszystkim zobacz jakie mają specjalizacje oraz poczytaj opinie ich klientów. Takim sposobem ja znalazłam swojego adwokat do rozwodu.
Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: megi02 »

Nie z Katowic, ale za to mam namiar na dobry adwokat Gliwice https://legaleo.pl/ jeśli potrzebujecie pomocy prawnej. Duży plus jest taki, że specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa, dlatego nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem. Wręcz przeciwnie, zawsze można liczyć na indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Adwokat z Katowic - jak znaleźć?

Post autor: mik91 »

Na pewno dobrze jest pomyśleć i wybrać opcję, która pozwoli Ci na wykorzystanie najlepszych i najbardziej dopasowanych źródeł i rozwiązań na Twoje problemy prawne. Moim zdaniem dobrze jest wybierać różne propozycje i miejsce, aby być pewnym co do podjętych kroków. Stąd też porady prawne online to coś, na co dobrze jest zwrócić uwagę i co warto używać w takich sytuacjach.
ODPOWIEDZ