Adwokat/rozwód

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Maryśka85

Adwokat/rozwód

Post autor: Maryśka85 »

szukam prawnika który puści mojego exxxxx w skarpetkach albo i bez . mieszkam w okolicy szczecina ale mogę dojechać.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: pikipiki »

W Szczecinie to nie zastanawiaj sie tylko glos sie do kancelarii Weglowski - zostawie Ci namiary na pana mecenasa Weglowskiego [email protected] ktory moja sprawe rozwodowa prowadzil. tez uzeralam sie doslownie z eks bo robil same problemy, ale udalo sie temat na moja korzysc zamknac
kłonek

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: kłonek »

Mogę dać namiar na Trójmiasto - https://cejrowski.pl/ - jeden z lepszych prawników od spraw beznadziejnych także
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Grażka »

Podczas rozwodu jest bardzo dużo kwestii formalnych do załatwienia. Podział majątku, opieka nad dziećmi, alimenty – wszystko to sprawia, że ma się naprawdę sporo na głowie. Myślę, że w takiej sytuacji może pomóc jakiś doświadczony prawnik. Z tego, co się orientuję, to w Warszawie kancelaria prawna Gawor zajmuje się właśnie sprawami rozwodowym. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej gaworkancelaria.pl/rozwod-warszawa. Jeżeli więc czeka Was wkrótce taka właśnie sprawa, to polecam się z nią skontaktować.
Poradyś

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Poradyś »

Oczywiście adwokat w takiej sprawie może być kluczowym elementem, natomiast niektórych nie stać na takie rozwiązanie lub nie są pewni wygranej. Podrzucam wzory pism, które w takiej sytuacji się przydadzą. Najpierw na pewno wniosek o separację, następnie Pozew o rozwód. Co ważne, w sprawach z orzeczeniem o winie warto wystąpić z wnioskiem o zabezpieczenie alimentów lub dołączyć je jako żądanie do pozwu.
uszóla

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: uszóla »

Rozwód to nieprzyjemna sytuacja, dlatego warto mieć kogoś, kto porusza się w tym temacie płynnie jak kancelariaolszanski.pl - sprawnie przeprowadza sprawy rozwodowe z dużą skutecznością. Miałem okazję widzieć adwokata w akcji, złego słowa powiedzieć nie można.
błaszka

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: błaszka »

Słyszałam o kancelarii mec. Cejrowskiego w sprawach spadkowych, ale jeśli są w różnych dziedzinach tak konkretni i skuteczni to z całego serca polecam - nie znam nikogo tak skutecznego, mec. Cejrowski ma tez mnóstwo ciepła, dobrej rady i choćby dlatego tez wart jest uwagi zwłaszcza w trudnych sprawach, np. rozwodowych
Iśka

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Iśka »

Rozwodami tez na pewno zajmuje się Pan Tomasza Tomaszczyk z JST. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i obycie w tej dziedzinie co przekłada się na jego skuteczność. Fajne jest to, że udziela porad online bo to mega wygodne rozwiązanie;)
haśko

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: haśko »

Ja wiem... może wy powinniście się zastanowić nad rozmową z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając? Ja zauważyłam, że są bardzo polecane i trafiają świetnie we wszelkie problemy. Może okazać się, że blisko was znajduje się kancelaria i spokojnie możecie zadzwonić czy porozmawiać. Nie ma sensu walczyć z tym samemu :)
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: jubiler »

Z całą pewnością każdy adwokat jest dobry w kwestiach rozwodowych i ja na całe szczęście jeszcze nie miałem okazji z takiej usługi korzystać. Jeśli kogoś interesuje kwestia rozwodów to na stronie https://www.kancelaria-kanoniczna.com/j ... rozwodzie/ także napisano jak wygląda sam podział majątku.
żal

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: żal »

Jeśli chodzi o mnie, to sporo o sprawie rozwodowej i jej kosztach czytałam pod tym linkiem https://i-rozwod.pl/dodatkowe-wydatki-z ... y-o-rozwod i przyznam szczerze, że o wielu aspektach nie miałam pojęcia. Warto sprawdzić, bo istnieje tam szansa na zrealizowanie pozwu online - co jest mega wygodne.
Joaśka

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Joaśka »

Iśka pisze: ↑19 kwie 2021, 11:33 Rozwodami tez na pewno zajmuje się Pan Tomasza Tomaszczyk z JST. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i obycie w tej dziedzinie co przekłada się na jego skuteczność. Fajne jest to, że udziela porad online bo to mega wygodne rozwiązanie;)
Ja korzystałam z pomocy Pana Tomasza właśnie przy podziela majątku i byłam zadowolona. Skuteczny w działaniach, doświadczony i rzetelny. Na prawdę przygotowany do sprawy tak, że podczas negocjacji nic go nie zaskoczyło a dzięki temu udało nam się wywalczyć wszystko an czym mi zależało.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: mik91 »

Przede wszystkim, warto skorzystać z innych form działania i wsparcia prawniczego, które mogą dać Ci szansę na jak najlepsze rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić Ci stronę https://ekancelaria.tv/ gdzie trafisz na naprawdę rzetelną i merytoryczną wiedzę. Mi przy rozwodzie bardzo ta strona pomogła, bo mogłam tam zyskać konkretną wiedzę na już. Naprawdę to dobry pomysł.
Andżela

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Andżela »

Pana Tomaszczyk również moge polecić. Mnie pomagał akurat w sprawi o alimenty i byłam zadowolona z tego jak się zajął całą sprawą. Profesjonalne podejście, widać, ze ma duże doświadczenie i wiedzę i potrafi z nich korzystać. Przy tym jest przyjazny w kontaktach i służy duzym wsparciem.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: Kamara »

Jeżeli szuka się prawnika, by się na kimś zemścić i tylko na tym zależy to przepraszam bardzo, ale źle świadczy to o tobie i twoim charakterze. Nie dziwie się, że jest twoim ex, bo z taką kobietą pewnie mało kto dałby radę wytrzymać. Serio. Walcz o swoje prawa, a nie o to, by komuś dokopać.
bargń

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: bargń »

Uuu aż taka wojna? Ja od siebie mogę ci polecić panią adwokat dr Kinge Karsten, bo to dzięki niej mój rozwód poszedł bardzo gładko, a eks nie miał nawet nic do powiedzenia. Ona doskonale zna się na prawie rodzinnym, ale także kanonicznym. Dzięki niej udało mi się uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa, co jest ogromną sprawą. Naprawdę serdecznie ją polecam, to rzetelna osoba, której warto zaufać.
ktośty

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: ktośty »

Ja nawet nie wiedziałam, gdzie mam się zgłosić. Szukałam prawników za pomocą wyszukiwarki https://www.doprawnika.pl/ , która jest bardzo przydatna. Ta wyszukiwarka jest niesamowicie przydatna, wystarczy wklepać lokalizację i branże i wyskakuje cała lista specjalistów, z której można wybierać, np. po recenzjach, polecam to rozwiązanie.
łar

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: łar »

Ja już się rozwiodłam, nareszcie :). Obecnie jestem wolną kobietą i jestem gotowa żyć na nowo. W sądzie reprezentowała mnie kancelaria adwokacka Adama Paszka i Aleksandry Trzaski-Paszek https://www.adwokat-jaworzno.pl/prawo-rodzinne.html w Jaworznie. Ci specjaliści pomogli mi z wnioskiem i wieloma innymi rzeczami, także na sali sądowej, podczas rozprawy godnie mnie reprezentowali, polecam ich serdecznie.
otóż

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: otóż »

Az tak cię wkurzył? No nie wiem, jaka jest u was sytuacja, ale od siebie mogę polecić kancelarię adwokacką adwokata Michała Tlołki https://tlolka.com.pl/prawo-rodzinne w Gliwicach. On mnie reprezentował podczas mojego rozwodu, który, nie będę ukrywać, był walką. Mąż chciał mnie puścić w samych skarpetkach, mimo że to on mnie zdradzał, a zarobki mieliśmy podobne. Byłam strasznie zmęczona tym wszystkim, ale adwokat zachował zimna krew i toczył tę batalię, aż do samego orzeczenia o rozwodzie. To skuteczny i kompetentny specjalista.
zońkl

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: zońkl »

Musiał cię nieźle zdenerwować, że aż tak. Jeżeli szukasz kompetentnego i rzetelnego specjalisty, to od siebie polecam kancelarię adwokacką adwokata Szymona Dudka https://www.adwokat-plonsk.pl/kontakt w Płońsku. Ja go zatrudniłam do mojego rozwodu i on spisał się świetnie, co prawda moim celem nie było puszczenie byłego z niczym hahaha, ale spokojnie dostał za swoje. Adwokat ma atrakcyjne stawki cenowe, wiec nie wydała fortuny, a on wykonał kawał dobrej roboty.
xxź

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: xxź »

Dobry adwokat to podstawa, mój rozwód był trudny i utrudniał go mój były, który nagle, po latach zdrad, oznajmił mi, że jednak chce ze mną być i rozwodu nie chce. Oczywiście na sali sądowej wyszło jeszcze więcej jego brudów i rozwód dostałam, z czego niesamowicie się cieszę. Korzystałam z usług adwokat Doroty Giesek https://www.adwokatgiesek.pl/oferta/adwokat-rozwodowy z Gdańska, to świetna specjalistka, bez problemu już wcześniej omówiłam z nią wszystko, ona profesjonalnie zajęła się wnioskami i moją reprezentacją, jest doświadczona i rzetelna.
jażem

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: jażem »

Najgorzej jest wtedy, gdy jest to rozwód z orzeczeniem o winie małżonka. Potrzebne są wtedy różne dowody i ty podobne, a czasem nie jest tak łatwo jakiekolwiek znaleźć. No ale poza tym dobry adwokat to podstawa. Z tym warto udać się do kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach.
ula dąbek

Re: Adwokat/rozwód

Post autor: ula dąbek »

jażem pisze: ↑17 paź 2021, 18:29 Najgorzej jest wtedy, gdy jest to rozwód z orzeczeniem o winie małżonka. Potrzebne są wtedy różne dowody i ty podobne, a czasem nie jest tak łatwo jakiekolwiek znaleźć. No ale poza tym dobry adwokat to podstawa. Z tym warto udać się do kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach.
Zgadzam się, u mnie również nie obyło się bez orzekania o wienie. Korzystałam w tym celu akurat z usług agencji detektywistycznej https://agencjatemida.pl/sprawy-cywilne/, która zajęła się zgromadzeniem niezbędnych dowodów od A do Z. Mi osobiście bardzo odpowiadała wspólpraca z nimi , równiez pod kątem cenowym było ok.
ODPOWIEDZ