Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
tulipan87
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:11

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: tulipan87 »

Myślę, że warto zainteresować się filatelistyką. Ciekawą ofertę znalazłam tutaj: www.hanmart.pl Na stronie można kupić znaczki z różnych kategorii. Na przykład związane z postaciami z bajek, biżuterią, cyrkiem, harcerstwem i wiele innych. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej i poznać ofertę. A Wy jakie macie hobby? Co robicie w czasie wolnym?
Awatar użytkownika
Lucky
Posty: 120
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:36

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Lucky »

Ja ostatnio w wolnym czasie bardzo chętnie czytam sobie różne artykuły na temat historii starych monet oraz ogólnie o numizmatyce na przykład na : http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ Muszę przyznać, że ta pasja naprawdę mnie wciągnęła, nawet nie sądziłam, że może to być tak fascynujące zajęcie. A czy na tym forum są jacyś kolekcjonerzy monet?
Awatar użytkownika
Irma 34
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 4:35

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Irma 34 »

Fajny pomysł, choć jednak sama preferuję jednak hobby związane ze sportem. Niemniej jednak bez względu na to jak lubimy spędzać wolny czas, zwłaszcza w dobie koronawirusa, fajnym pomysłem dla każdego mogą okazać się rekordy Guinnessa . Możemy je pobijać tak naprawdę w różnych dziedzinach i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. :)
Awatar użytkownika
Gretze
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2020, 11:53

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Gretze »

Od dawna Lubię hazard i nauczyłem się dobrze zarabiać na nich. Jest to świetny sposób na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu, a jednocześnie można tam zarobić dużo i łatwo to zrobić
Awatar użytkownika
Pavka
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2020, 16:28

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Pavka »

Kiedyś kochałem hazard jak ty przez długi czas, ale niestety, to nie jest tak interesujące dla mnie teraz, ponieważ jest to pieniądze zupełnie inaczej niż zwykle sportu. Tak tu wszystko jest urządzone to zupełnie inna sprawa darmowe automaty bez logowania tam można po prostu wybrać drużynę, dowiedzieć się o niej cennych informacji i na jej podstawie pewnie umieścić na wybranej drużynie lub ich przeciwników. I zawsze masz gwarancję wygranej. Więc to działa. To proste i wspaniałe, prawda?
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: meryntrant »

Polecam księgarnie internetowe. Ta, zakupy są dużo tańsze niż w księgarniach tradycyjnych. Ja mam swoją ulubioną księgarnię, dziś zamówiłem w niej kilka książek, m. in. https://www.taniaksiazka.pl/bruno-epoka ... 62759.html - świetnie zaopatrzona księgarnia online.
ODPOWIEDZ