tania apteka

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
śmerlla

tania apteka

Post autor: śmerlla »

Gdzie zazwyczaj kupujecie leki? Macie jakieś sprawdzone miejsca stacjonarne? mi sie udało na razie namierzyć dozie promocję dla seniorów, rabat -20% na wszystkie leki. Warunek to wiek 60+ i zakup leków w godzinach 8 - 12:00. Rodzice już kilka razy korzystali.
Awatar użytkownika
huparo
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:23

Re: tania apteka

Post autor: huparo »

Nie mam pojęcia co dla Ciebie oznacza konkretnie słowo "tania", bo ja np. kupuje w aptece https://www.aptekadlapacjenta.pl/ jak cos potrzebuje, ale wracając do tego "tania" apteka to pojęcie względne dla każdego oznacza co innego. Najlepiej jak porównasz oferty kilku aptek i wybierzesz tę najlepszą.
ógorka

Re: tania apteka

Post autor: ógorka »

śmerlla pisze: ↑12 lut 2021, 19:14 Gdzie zazwyczaj kupujecie leki? Macie jakieś sprawdzone miejsca stacjonarne? mi sie udało na razie namierzyć dozie promocję dla seniorów, rabat -20% na wszystkie leki. Warunek to wiek 60+ i zakup leków w godzinach 8 - 12:00. Rodzice już kilka razy korzystali.
moi rodzice regularnie z tej promocji korzystają, zawsze to kilka kilkaascie złotych zaoszczędzone
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: tania apteka

Post autor: Ogrodnik78 »

Witam, jestem w czwartym miesiącu ciąży i mam bardzo uciążliwą zgagę. Zalezy mi,by pozbyć się zgagi i nie zaszkodzić ciąży i dziecku. Co sądzicie o tym https://www.aptekagemini.pl/poradnik/ci ... aga-ciazy/ Proszę o wasze opinie, chętnie dowiem się wiecej na temat srodkow,ktore warto stosowac.
Żaba

Re: tania apteka

Post autor: Żaba »

Na pewno każdy lek, czy suplement (no może oprócz witamin, czy kwasu foliowego) powinno się omówić z lekarzem. Na zgagę mogą pomóc również domowe sposoby. Z artykułu: https://www.pielegniarki.info.pl/aktual ... et-w-ciazy dowiecie się więcej o produktach, które najczęściej są proponowane kobietom w stanie błogosławionym. Nieleczona zgaga może doprowadzić do nadżerek w przewodzie pokarmowym lub zapalenia przełyku.
luiska

Re: tania apteka

Post autor: luiska »

zakupy apteczne robię w DOZie, nie mogę narzekać na ceny, spośród wszystkich aptek w mojej okolicy u nich jest najtaniej, dlatego zaopatruję się właśnie tam, trzeba szukać oszczędności
Lena

Re: tania apteka

Post autor: Lena »

Ja też kupuję w doz i właściwie już tylko tam, bo gdzie indziej ceny poszły mocno w górę. Ostatnio porównywałam ceny moich standardowych leków w różnych aptekach i naprawdę były spore różnice. W doz póki co cały czas płacę tyle samo.
nuruska

Re: tania apteka

Post autor: nuruska »

Właśnie ja też zauważyłam, że jedynie w DOZ w moim mieście ceny nie poszybowały tak góry. Kupuję sporo leków i suplementów więc w aptece zostawiam trochę kasy. Zdecydowanie wybieram teraz DOZ.
ewika

Re: tania apteka

Post autor: ewika »

A czy to wszystkie ceny w DOZ są po staremu? Suplementy również? Wybieram się na większe zakupy bo zapasy się skończyły i nie chcę przepłacać. Czy to stacjonarnie kupujecie u nich?
Ina

Re: tania apteka

Post autor: Ina »

Ja kupuję stacjonarnie. Z tego co widzę to ceny wszystkiego - suplementy, leki. Najlepiej przejdź się osobiście, zobaczysz na miejscu, ale tak rozmawiając ze znajomymi to też chwalą doz.
mestera

Re: tania apteka

Post autor: mestera »

Jakie leki polecacie na refluks żołądka? Słyszałam o Esoxx One, ale nikt z mojego otoczenia go nie przyjmował dlatego z chęcią poczytam o nim więcej opinii :) Z góry dziękuję za wszystkie polecenia.
amper

Re: tania apteka

Post autor: amper »

Jeśli pragniecie zainwestować w dobre suplementy diety z kwasem omega-3, zerknijcie na suplement diety o nazwie Neoglandyna. Moim zdaniem mają one bardzo interesujący skład, więc warto im się przyjrzeć bliżej. Posiada kwasy omega-3 oraz omega-6 i ponoć działa zbawiennie na koloryt i nawilżenie skóry.
ODPOWIEDZ