relaks przy kartach

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
nie_ja1
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:01

Re: relaks przy kartach

Post autor: nie_ja1 »

Może warto poszukać w innych tematach albo jakichś artykułach. Pewnie coś znajdziesz w ten sposób.

naxii reklama
Są rzeczy, o których nie mówi się nawet najbliższym przyjaciołom. Czasem zresztą nie trzeba mówić, bo oni i tak wiedzą.

Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 374
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: relaks przy kartach

Post autor: meryntrant »

Osobiście wole czytać książki, niż grać w karty. Ostatnio nawet znalazłam bardzo ciekawą stronę, mianowicie : https://www.taniaksiazka.pl/maly-atlas- ... 79540.html Myśle, ze warto tam zajrzeć, ponieważ można tam znaleźć naprawdę bardzo ciekawe rzeczy.

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: relaks przy kartach

Post autor: mczay »

Mnie karty nie relaksują, a wręcz przeciwnie - bardzo mnie denerwują. To bardzo nudne zajęcie, więc nie mogłabym w ten sposób spędzać czasu w celach relaksu. Uwielbiam za to spędzać go, grając w gry online (najchętniej multiplayer). O tego typu grach możesz poczytać na stronie: http://www.klub.senior.pl/moje/mlodysen ... 32612.html . Polecam bo mimo tego, że sporo wiedziałam na temat tego typu gier, artykuł wydał mi się naprawdę ciekawy.

Ryś

Re: relaks przy kartach

Post autor: Ryś »

Dużo osób lubi kolekcjonerstwo, to popularne hobby. Można zbierać np. monety. Ja wiele nan ich temat znalazłam na stronie internetowej https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/srebrne-monety/ .Jest tam sporo informacji o historycznych moenatch oraz wiele przydatnych wskazówek.

Awatar użytkownika
megi02
Posty: 175
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: relaks przy kartach

Post autor: megi02 »

Moim zdaniem takie zegarek na prezent powinien być przede wszystkim dobrej jakości. Wtedy i pięknie wygląda i pasuje do okazji. Szukaj, sprawdzaj, a na pewno wybierzesz coś odpowiedniego. Jestem przekonana. Musicie tylko wiedzieć, jaki jest gust tej osoby.

___
Spa Niechorze

https://mirapolnext.pl/konsola-xbox-one-s-biala-500gb-p-5808.html

dużą

Re: relaks przy kartach

Post autor: dużą »

Hej! Nie ma sposobu, aby przewidzieć zwycięskie liczby w Mega Millions. Tak jak każda inna loteria; Statystyki megamilionów to także gra losowa, sprawdź tutaj https://egamersworld.com/dota2/event/th ... -419YrLTTF . Wiele osób marnuje czas na zastanawianie się, czy istnieje algorytm dla loterii, w których gra się po prostu o możliwą dużą wygraną.

ODPOWIEDZ