Reklama dla firmy

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Lovela2
Posty: 85
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Reklama dla firmy

Post autor: Lovela2 »

Dobra reklama dla kazdej firmy jest kluczem do sukcesu, warto zastanowić się nad dobrą reklamą dla każdej firmy. Teraz na czasie bardzo popularne są wideo wizytówki. Moim zdaniem to dobry sposób by zaciekawić potencjalnego klienta. Wiedziałam, ze ta firma http://splashmedia.pl/uslugi/ zajmuje się wykonywaniem takich rzeczy. Sadzę, że warto zastanowić się nad taką własnie reklamą.
Awatar użytkownika
maniola
Posty: 159
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:37

Re: Reklama dla firmy

Post autor: maniola »

właśnie, to musi być dobra reklama. i nie ma co być skąpiradłem ,trzeba trochę zainwestować bo to się zwróci z nawiązką. można np. rozdawać klientom odzież z nadrukiem logo naszej firmy https://www.odziezdoreklamy.pl/6-polary , dzięki czemu będą ją dodatkowo promować nosząc ją :)
Grażka
Posty: 577
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem świetnym sposobem na reklamę dla praktycznie każdej firmy jest udział w targach branżowych. Różne elementy stoiska wystawienniczego, które pozwolą Wam się odpowiednio zaprezentować, możecie zamówić na przykład w firmie RETIO, której oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.retio.pl. Dużo tam za takie materiały nie zapłacicie, a za realizacją Waszego zamówienia nie będziecie musieli długo czekać ;)
ODPOWIEDZ