psycholog dla dziecka

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
gość

psycholog dla dziecka

Post autor: gość »

Gdybyście szukali dobrego psychologa dla swojego dziecka to polecam Wam http://centrum-futurum.pl/ . Centrum Futurum to placówka, która znajduje się w Łodzi. Pracują tam specjaliści, którzy zajmują się psychoterapią dzieci i młodzieży. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: kagatka »

Z dziećmi to trzeba bardzo uważać jeśli chodzi o ich problemy, bo potrafią bardzo dobrze wszystko maskować i ciężko jest je rozgryźć. Ja właśnie dlatego poszukałam dla swojej pociechy dobrego psychologa i znalazłam takiego pracującego w centrum damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ . No i tam moje dziecko w końcu się otworzyło i powiedziało co mu leży na sercu.
Błatka01

Re: psycholog dla dziecka

Post autor: Błatka01 »

Jeśli pewne zachowania dziecka nas niepokoją, to pierwsze co trafiamy do psychologa. Ważne żeby to był ktoś naprawdę kompetentny, kto nie zbagatelizuje naszych obaw. Jeśli będzie podejrzenie autyzmu to trzeba wiedzieć jakie badania na autyzm warto zrobić. Na https://badamydzieci.pl/porady/autyzm/b ... na-autyzm/ można się wszystkiego dowiedzieć. Oprócz badań neurologicznych, laryngologicznych czy okulistycznych dużą rolę odgrywają badania genetyczne, ponieważ autyzm jest złożoną chorobą genetyczną i takie badania pozwalają poznać przyczynę zaburzeń i wdrożyć odpowiednią terapię.
ODPOWIEDZ