Pozyskanie certyfikatów iso

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Milenna88
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:38

Pozyskanie certyfikatów iso

Post autor: Milenna88 »

Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości i jednocześnie wyróżnieniu się na tle konkurencji to koniecznie zajrzyjcie na http://www.adees.net/ z pomocą którego będziecie mogli liczyć na wdrożenie ISO i pozyskanie certyfikatów ponieważ jest to czynny audytor. Dzięki niemu pozyskaliśmy u nas - ISO 45001 – BHP i ochrona zdrowia. Pozdrawiam!
Paweł

Re: Pozyskanie certyfikatów iso

Post autor: Paweł »

Audytor wewnętrzny ISO 27001 to moim zdaniem jeden z bardziej potrzebnych zawodów dzisiaj. Co prawda nie słyszy się o tym na co dzień, jednak w wielu branżach taka osoba jest niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania systemów przepływu informacji, pilnowania bezpieczeństwa i wielu innych spraw.
Bączek

Re: Pozyskanie certyfikatów iso

Post autor: Bączek »

Tak jak napisano powyżej ja również jestem przekonany, że warto jest wdrażać jak najlepsze praktyki odnośnie działań BHP i PPOŻ. Na pewno bardzo dobrze na stronie http://www.minergo.pl/oznaczenie-drog-ewakuacyjnych/ napisano wszystko na temat oznaczeń dróg ewakuacyjnych. Jak dla mnie taka wiedza jest niezwykle istotna.
ODPOWIEDZ