paczki ponadgabarytowe

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
samantija

paczki ponadgabarytowe

Post autor: samantija »

Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać

Awatar użytkownika
quster

Re: paczki ponadgabarytowe

Post autor: quster »

samantija pisze:
11 cze 2021, 22:36
Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Dołączę się do pytania, jednak mnie interesują palety międzynarodowe . Jakiego kuriera wobec tego wybrać? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i może doradzić?

Awatar użytkownika
maniola

Post autor: maniola »

quster pisze:
25 cze 2021, 3:09

Dołączę się do pytania, jednak mnie interesują palety międzynarodowe. Jakiego kuriera wobec tego wybrać? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i może doradzić?
A czy to ma być paleta kurierem do Holandii na przykład? w takim razie koniecznie sprawdź ofertę donati24, słyszałam że to porządny kurier z przystępnymi cenami

Awatar użytkownika
becia

Post autor: becia »

Wiem, że nie wszystkie firmy kurierskie świadczą takie usługi. To już paczki muszą oczywiście iść na palecie dlatego potrzebne są odpowiednie samochody, zespół do ich przewożenia. Ja nie nadaję takich paczek ale wysyłam sporo. Najczęściej z pomocą paczkomatów, moim zdaniem to najwygodniejsza opcja na dostawę towaru do klienta obecnie. A ceny też są w porządku. Podoba mi się, że można też dostać kartony dedykowane do paczkomatów Inpost, zamawiam takie online w naprawdę rozsądnej cenie. A klienci zadowoleni bo są mocne, wytrzymałe i potem mogą je jeszcze wykorzystać.

ODPOWIEDZ