Operacyjne powiększenie piersi

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: natusia »

Witam, szukam dobrego chirurga plastyka - chciałabym powiększyć piersi. Może macie namiary na kogoś dobrego, żeby później nic nie trzeba było poprawiać? Najlepiej okolice Warszawy. Będę też wdzięczna za opinie pozabiegowe, jak to wszystko wygląda. :)
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: klejka »

Jesteś w 100% przekonana do operacji plastycznej?
Czy nie lepiej w pierwszej kolejności byłoby przetestować mniej inwazyjne metody?
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: natusia »

W sumie to kiedyś słyszałam o innych metodach, ale spceptycznie podeszłam do tego tematu. Nie sądziłam, że byłyby one w ogóle skuteczne.
Awatar użytkownika
klejka
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:13

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: klejka »

Owszem że są skuteczne. Ja sama swego czasu zażywam tabletki na powiększenie biustu. Tutaj ważna była regularność, dzięki temu szybko ja i mój mąż, zauważyliśmy efekty. Zajrzyj w wolnej chwili na stronę http://xn--wiat-perfectbust-nbd.pl/ - znajdziesz tutaj opinie o bardzo skutecznym preparacie.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: pikipiki »

Ja się zdecydowałam na takie powiększanie i teraz są takie implanty, że wyglądają bardzo dobrze i naturalnie. Najważniejsze żeby specjalista był dobry i odpowiednio pomógł je dobrać.. Ja jestem po zabiegu u doktor Żukowskiej i czuje sie świetnie a piersi naprawdę ładnie sie preznetują
Awatar użytkownika
blyskotka
Posty: 68
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:44

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: blyskotka »

Powiekszalam piersi w Dermedzie w Katowicach :) od zawsze to bylo moim kompleksem i w koncu sie zdecydowalam, powiekszaja przy uzyciu wlasnej tkanki tluszczowej pobranej z innej czesci ciala, uwazam, ze to lepsza opcja niz klasyczne implanty
meggiż

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: meggiż »

też planuję w najbliższym czasie!
___________________________
Portal sponsoringowy
zeroń

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: zeroń »

Piersi powiększyłam 1,5 roku temu, jeszcze przed tym, jak zaczęła się pandemia :). Na zabiegu byłam u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i od razu wam powiem, że jest to świetny specjalista, godny polecenia. Zarekomendowała mi go przyjaciółka, która u niego wykonywała redukcję biustu. No ja powiększyłam, zmiana na lepsze :). Biust jest jędrny, dobrze się trzyma, nie ma na nim śladu po zabiegu, żadnych blizn, wszystko ładnie się zagoiło. Piersi są idealne, właśnie takie chciałam mieć.
dońm

Re: Operacyjne powiększenie piersi

Post autor: dońm »

Piersi miałam powiększane własnym tłuszczem, który został mi pobrany z bardziej problematycznych części ciała. To super sprawa, bo nie tylko moja figura się polepszyła, to jeszcze powiększyłam piersi "naturalnym materiałem". Zabiegi wykonał chirurg Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu i muszę go pochwalić za to, jak dobrze mu to wszystko poszło. To świetny specjalista, zapewniał mnie, że będę bezpieczna podczas zabiegu i była. Obecnie już cieszę się swoim nowym biustem i figurą w pełnej krasie, bo całość mi się cudnie wygoiła.
ODPOWIEDZ