jaki wózek?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
głoska

jaki wózek?

Post autor: głoska »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Awatar użytkownika
rakieta

Re: jaki wózek?

Post autor: rakieta »

Najlepiej kupować wózki wielofunkcyjne, mam x-landera 2w1 i mi w zupełności ta opcja wystarczy. Dostałam fotelik od siostry, bo oni też go praktycznie nie używali, mam jeszcze tylko w planach zakup spacerówki na wyjazd i już wiem że to będzie x-fly, widziałam ją yt i jest rewelacyjna
Aśka

Post autor: Aśka »

Również mam wózek wielofunkcyjny i jestem z niego zadowolona. Zdecydowałam się na model m/type z anexa i sobie go chwalę. Mimo, że to opcja 2w1 to wózek jest poręczny i zwinny. Lekko i wygodnie się prowadzi, jest solidny. Radzi sobie na każdym terenie a przy tym ładnie się prezentuje.
Anonimą

Post autor: Anonimą »

Ja bardzo polecam Anexa m/type, jest to naprawdę dobry, solidny wózek. Nadaje się na każdy rodzaj terenu, czy to miejski czy wiejski, bardzo lekko się prowadzi, wózek ogólnie nie jest ciężki, łatwy w obsłudze, dziecko jeste w nich bardzo bezpiecznie, wózek mi się sprawdził w 100%
Marcyśka

Post autor: Marcyśka »

Anonimą pisze: ↑30 mar 2021, 22:24 Ja bardzo polecam Anexa m/type, jest to naprawdę dobry, solidny wózek. Nadaje się na każdy rodzaj terenu, czy to miejski czy wiejski, bardzo lekko się prowadzi, wózek ogólnie nie jest ciężki, łatwy w obsłudze, dziecko jeste w nich bardzo bezpiecznie, wózek mi się sprawdził w 100%
Też mam anex ale l/type i jest rewelacyjny. Super się sprawdza przy podróżach- jest lekki, poręczny i szybko się składa.
Anonimą

Post autor: Anonimą »

Ja polecam wózki firmy Anex, ja mam model m/type i jestem bardzo zadowolona, wózek radzi sobie na każdej nawierzchni, jest lekki, ale solidny, posiada bardzo dobra amortyzację, dzięki czemu dziecka nie trzęsie, lekko i sprawnie się go prowadzi, koła bardzo fajne, lekko i swobodnie skręcają
Awatar użytkownika
Kamara

Post autor: Kamara »

Wybór wózków dla dzieci na runku jest duży, z pewnością trzeba więc kierować się zarówno potrzebami, jak i wygodą i bezpieczeństwem dziecka. Zobacz tu, na co należałoby zwracać uwagę, jakie funkcje czy konstrukcja wózka dziecięcego będzie najlepsza w danej okoliczności.
Zmórsk65

Post autor: Zmórsk65 »

W wózku naszego maluszka nie może zabraknąć odpowiedniego prześcieradła. Znajdziesz je w sklepie poofi tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka. Wszystkie produkty posiadają atest i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt. Cenowo bardzo atrakcyjne jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość i manufakturę.
Awatar użytkownika
olga83

Post autor: olga83 »

Z tego co wiem to w tulisie.pl mają sporą ofertę jeśli chodzi o wózki dziecięce. Popatrz tu https://tulisie.pl/ . Różne modele - w zależności od tego co potrzebujesz. Sporo markowych wózków np. od Kinderkraft. Wygodne, bezpieczne, funkcjonalne. Porównaj co jest dostępne u wybierz. A kupując w tulisie.pl wspierasz przy okazji dzieci potrzebujące, bo sklep 1% z każdej transakcji przeznacza właśnie dla nich.
Andżela

Post autor: Andżela »

Ja mam e/type z anex i sobie go chwalę:) Gondola jest łatwa w transporcie, stelaż solidny a koła mają dobrą amortyzację. Całość jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, wózek wygodnie się prowadzi:) No i wygląda bardzo fajnie- nowocześnie i stylowo;) Duży plus również za spacerówkę, która składa się ze stelażem.
Stęga00

Post autor: Stęga00 »

Zależy jaki wózek potrzebujemy, głęboki czy spacerówkę. Wybór wózka, tak naprawdę również zależy od konkretnych potrzeb. Według mnie należy stawiać na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Na tej stronie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html , znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mają tam różnorodny asortyment. Natomiast moim faworytem są wózki marki Cybex, łączą w sobie wygodę oraz elegancje.
Aneczka363

Post autor: Aneczka363 »

Post autor: głoska » 18 mar 2021, 13:08

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)

Co do spacerówki, mi bardzo spodobała się Cavoe Ideo. Wydaje mi się, że jest godna uwagi ze względu na niską wagę, ale to nie jedyny jej atut, bo przy okazji jest też bardzo wygodna i bezpieczna.
ODPOWIEDZ