jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: pikipiki »

hej, ostatnio mam pewien przykry problem.. pojawia mi sie jakas dziwna wydzielina z pochwy i nie wiem co ona oznacza.. zapisalam sie do ginekologa, ale przyznaje ze troche panikuje
Awatar użytkownika
Lamina
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:19

Re: jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: Lamina »

A co tak do końca znaczy dziwna? Ogólnie to na https://tantumrosa.pl/jak-rozpoznac-nie ... -z-pochwy/ masz opisane jakie kolory itd są ok a kiedy powinnaś się zacząc martwić więc może to przeanalizuj dokładnie :) mam nadzieje, że tak naprawdę nic złego się nie dzieje u Ciebie
Awatar użytkownika
breszka
Posty: 122
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:54

Re: jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: breszka »

mysle, ze dobrze byloby skonsultowac to z lekarzem, u mnie okazalo sie, ze mam wirusa HPV , cale szczescie ze lekarz zlecil mi badanie na jego obecnosc, polecil mi stosowanie zelu Papilocare , dzieki niemu tworzy sie warstwa ochronna w okolicy szyjki macicy
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: koraliki »

Najlepiej z takim problemem to udać się do ginekologa, wtedy będzie wszystko jasne co nam jest i zleci odpowiednie badania https://tantumrosa.pl/wymaz-z-pochwy/ . Na pewno nie można się bać ginekologa, bo on właśnie po to jest żeby nam kobietom pomagać
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: meryntrant »

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest wizyta u lekarza. Jeżeli nie masz czasu na to, żeby umówić się telefonicznie, możesz po prostu wybrać lekarza w dowolnym mieście na stronie lekarzebezkolejki.URL Jak dla mnie bardzo przydatna i prosta w obsłudze stronka!
halinka8

Re: jaka wydzielina z pochwy jest nieprawidlowa?

Post autor: halinka8 »

Może się okazać, że ten problem spowodowany jest suchością pochwy. Warto więc poczytać sobie o preparacie Vagisan, który poradzi sobie z tą przypadłością.
ODPOWIEDZ