Haft komputerowy

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Stills
Posty: 41
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:51

Haft komputerowy

Post autor: Stills »

Jeżeli potrzebujecie wykonać haft na jakimś Waszym materiale, na przykład ręczniku, to świetnie sprawdzi się ta firma https://tekstyliowo.pl/12-haft-komputerowy . Wykonuje tego typu usługi od dawna, dlatego mają spore doświadczenie. Zlecenia wykonują bardzo szybko. Wiem to z własnego doświadczenia bo sam korzystałem z tej oferty.

https://mirapolnext.pl/prostownica-remington-s6606-czarna-p-18885.html
Na świecie istnieją miliony utalentowanych osób, które żyją w cichej rozpaczy

Gośka

Re: Haft komputerowy

Post autor: Gośka »

Nam hafty na koszulkach kraków wykonała firma https://grafihaft.pl/haft-komputerowy/. Chcieliśmy, żeby nasi pracownicy mieli takie same ubrania z logo firmy. Na ten pomysł wpadł mój wspólnik. Początkowo nie byłam przekonana, ale teraz widzę, że świetnie to wygląda.

komplet wypoczynkowy skórzany kler

Marcinuś7899

Re: Haft komputerowy

Post autor: Marcinuś7899 »

Interesuje mnie odzież reklamowa ale nie wiem, która firma wykona taką odzież. Nie wiem czym sugerować się podczas wyboru takiej firmy. W internecie jest za duży wybór i mam z tym problem. Wiadomo, że chciałbym skorzystać z kogoś profesjonalnego dlatego też liczę na waszą pomoc.

ODPOWIEDZ