Dobry ginekolog Warszawa

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Mała_Mi

Dobry ginekolog Warszawa

Post autor: Mała_Mi »

Cześć! Poszukuję dobrego ginekologa, który pomógłby mi rozwiązać problem nawracających stanów zapalnych. Słyszałam, ze warto wybrać się do Warszawskiego Pogotowania Antykoncepcyjnego - podobno pracuje tam dobry ginekolog. A Wy co sądzicie?
Awatar użytkownika
zaira62

Re: Dobry ginekolog Warszawa

Post autor: zaira62 »

Osobiście tam nie byłam, ale moja koleżanka chodzi do tego gabinetu i jest bardzo zadowolona. Mówiła, że lekarz jest bardzo profesjonalny i bardzo kulturalny. 
Awatar użytkownika
rakieta

Post autor: rakieta »

nie słyszałam o czymś takim
Awatar użytkownika
carbonara

Post autor: carbonara »

Mam bardzo dobrą opiekę ginekologiczną w szpitalu medicover, choruję na endometriozę i dopiero tu zostałam zdiagnozowana i mam możliwość właściwego leczenie tej choroby
Awatar użytkownika
stella

Post autor: stella »

Ja też, robiłam niedawno cytologię i miałam słaby wynik, ginekolog stwierdziła że to nic takiego i trzeba ją zrobić za pół roku, a kiedy poszłam prywatnie do ginekologa to on zalecił mi stosowanie papilocare bo podejrzewał że to może być bardzo powszechne jak się okazuje zakażenie hpv i faktycznie, kolejna cytologia już mi dobrze wyszła
młoda

Post autor: młoda »

rakieta pisze: ↑21 sie 2020, 9:06 nie słyszałam o czymś takim
O tym pogotowiu antykoncepcyjnym? Ja słyszałam, to dobre rozwiązanie chociaż akurat ja nie mam problemu z dostępem do recept na swoje tabletki vines, wystarczy zostawić karteczkę w przychodni albo zadzwonić i receptę mam na drugi dzień
DorotaŚ32

Post autor: DorotaŚ32 »

Ja mogę polecić Pana doktora Marcina Draba, przyjmuje w centrum Babka Medica na Słomińskiego. Ja też trafiłam do niego z polecenia, od koleżanki. Leczył mnie, bo nie mogłam zajść w ciążę, ale w końcu się udało :) Uważam, że to w znacznej mierze właśnie zasługa Pana doktora, bo jako pierwszy rozpoznał się co i jak i leczenie okazało się skuteczne. Teraz ciążę też prowadzę u niego. To dopiero początek, ale jestem dobrej myśli :) Trzymajcie kciuki, żeby maluszek rozwijał się dobrze, naprawdę długo na niego czekałam z utęsknieniem :)
ODPOWIEDZ