Co na cholesterol?

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Awatar użytkownika
Kasia

Co na cholesterol?

Post autor: Kasia »

Cześć wszystkim! Poszukuję dobrych produktów na cholesterol. Znacie może jakiś sklep gdzie znajdę tego typu artykuły? Jak wy radzicie sobie ze zbyt wysokim cholesterolem?
Awatar użytkownika
Bromira1975

Re: Co na cholesterol?

Post autor: Bromira1975 »

Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę sklepu do zdrowia. W swojej ofercie mają tam dużo różnych artykułów, które pomogą Ci poradzić sobie ze zbyt wysokim cholesterolem.
Awatar użytkownika
Mała_Mi

Post autor: Mała_Mi »

O na cholesterol to najlepsze są nasionka chia! Mój tata też miał problem z cholesterolem, ale odkąd zaczął dbać o dietę i spożywać nasiona chia to od razu mu się poprawiło. 
Awatar użytkownika
MonikaCiachowska7

Post autor: MonikaCiachowska7 »

Na cholesterol tylko i wyłącznie zmiana diety i ruch zbija cholesterol :)
Awatar użytkownika
Welinka

Post autor: Welinka »

Odpowiednia dieta to bardzo ważna rzecz. Pamietam jak moj dziadek mial spory problem z cholesterolem a wyszlo to dopiero niedawno w badaniu krwi. Nie odzywial sie zbyt zdrowo no ale sam przebywa w domu bo corka wyjechala a zona dawno temu zmarla. Wraz z mama postanowilismy wiec wyslac go do domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim bo z tego co sie dowiedzialam to dbaja tam o swoich podopiecznych no i sa pod stala opieka lekarską. Rzeczywiscie tak jest - dziadek ma teraz idealne wyniki badan i czuje sie tam dobrze bo nie doskwiera mu juz samotnosc
Awatar użytkownika
urodziwa

Post autor: urodziwa »

Ja stosowałam leki na cholesterol nowej generacji, zadziałały już po kilku tygodniach stosowania. Jednak brałam je wyłącznie pod nadzorem mojego lekarza.
caterińg2

Post autor: caterińg2 »

ocet jabłkowy na odchudzanie To catering który ma duże poszanowanie do jedzenia, niedawno ich poznałam ale już wiem że z nimi zostanę o wiele dłużej. Bardzo smaczne dania tam przygotowują. Nie muszę gotować, nie muszę chodzić na zakupy i marnować czas. To jest dla mnie stworzone idelanie. Ta firma ma wielu klientów i cieszy się uznaniem, dostali certyfikaty zdrowej marki roku.
ODPOWIEDZ