ból gardła

Kiedy szukasz pomocnej dłoni, nie wiesz co i jak zrobić lub gdy masz kontakt do dobrego specjalisty, napisz tutaj. To wątek pełen trudności, przeszkód do pokonania i nadziei, jaką daje grupa!
Tadzió

ból gardła

Post autor: Tadzió »

dopadło mnie przeziębienie i okropny ból gardła :( brałem jakies tabletki do ssania ale nie pomagają moze macie coś dobrego co u was działa ?

pszczółka

Re: ból gardła

Post autor: pszczółka »

mi tabletki nie pomagaja, zdecydowanie wole lek w aerozolu, na przyklad septogard, psikasz bezposrednio na gardło i zaraz czuc ulge, cena przystepna, no i skuteczny przede wszystkim

Błażej

Post autor: Błażej »

Ból gardła zazwyczaj jest następstwem infekcji wirusowej, zresztą katar i przeziębienie również. Trzeba stosować leki skracające czas trwania choroby, zapobiegające namnażaniu się wirusów typu Engystol i pozostać w domu chociaż przez 3-4 dni żeby innych osób nie zarazić.

plusssz magnez opinie

Awatar użytkownika
foxi

Post autor: foxi »

Co na ból gardła ? To pytanie zadajemy sobie co roku właśnie o tej porze. Na szczęście mamy w naszym domu sprawdzone sposoby na ból gardła i je z powodzeniem stosujemy. Miód , czosnek, mleko w różnej kompilacji - to jest na prawdę skuteczne.

juśka

Post autor: juśka »

Ja ostatnio dowiedziałam się czym płukać gardło przy zapaleniu gardła i teraz nie boję się przeziębienia. W końcu wiem jak wyeliminować ól gardła a to włąśnie on podczas choroby jest dla mnie najgorszy. Nienawidzę tego bólu i zawsze strasznie się męczę.

słońce

Post autor: słońce »

Jesli chodzi o angina leczenie domowe to podobno świetnie sprawdzają się płukanki z ziół, nawilżanie pomieszczeń w których przebywamy, a także mieszkanka z mleka, miodu i czosnku. Stosujecie takie metody w swoich domach? Sprawdzają się?

Aśka

Post autor: Aśka »

Jeśli macie problemy z bolącym gardłem to polecam ekstra tabletki na gardło ja mam dosyć często problem z gardłem dlatego zawsze je mam na czarną godzinę. Szybko działają i są skuteczne. Polecam gorąco i pozdrawiam ;) ;) a może wy się coś wypowiecie na ten temat?

https://mirapolnext.pl/

ODPOWIEDZ