Wynajem mieszkania

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
Elenka
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:47

Wynajem mieszkania

Post autor: Elenka »

Od jakiegoś czasy wynajmuję ludziom odziedziczoną kawalerkę. Ale powoli mam dość, bo zupełnie nie mam czasu na załatwianie wszystkich spraw w tym związanych. Trafiłam tutaj na firmę http://kasante.pl/ , która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Współpracując z nimi mamy pewność, że to oni o wszystkie się będą martwić, a ja będę miała stałe wpływy z najmu. Ktoś ma doświadczenie z taką formą współpracy?
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: becia »

Powiem Ci, że nie orientuję się w takich kwestiach. Niewykluczone jednak, że za jakiś czas zacznę. mam mieszkanie które chciałabym wynająć. Znajomy doradza by wystawić na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... mieszkania na tym portalu rzeczywiście w naszej okolicy (zachodniopomorskie) mnóstwo mieszkań udaje się i sprzedać i wynająć.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 82
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: Karol221 »

Świetną ofertę znalazłam w internecie KRAKMAX Przeprowadzki . Moja firma skorzystała z ich oferty bo potrzebowaliśmy przewieźć kilka stanowisk pracy w inne miejsce. Super opcją jest to że możesz wybrać przeprowadzkę ekonomiczną lub standardową albo kompleksową.
Awatar użytkownika
meetju
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:05

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: meetju »

Obecne ceny najmu mieszkań są zdecydowanie za wysokie
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Wynajem mieszkania

Post autor: Kamara »

Co zrobić? Raczej niewiele się tu zdziała. Niestety, ale zarówno rynek wynajmu, jak i w ogóle rynek mieszkaniowy, także pod zakup mocno idzie w górę.
ODPOWIEDZ