Rekuperacja opinie

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
Somebody
Posty: 19
Rejestracja: 15 lut 2019, 15:14

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: Somebody »

Do nowego domu to i owszem, ale jak ja dowiadywałam się o montaż w starym domu to sprawa była już bardziej skomplikowana.
Awatar użytkownika
Krewetka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2019, 8:29

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: Krewetka »

My korzystaliśmy z oferty Centrum Rekuperacji i tam specjaliści doradzili nam wszystkie urządzenia, wykonali projekt, kosztorys i wykonali instalację. Mamy rekuperację już ponad pół roku i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Zobaczymy jak będzie zimą, ale z tego co słyszałem to z rekuperacją można zmniejszyć koszty ogrzewania o sporą sumkę.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: Grażka »

Z tego, co się orientuję, to bardzo dobrej jakości rekuperatory można całkiem niedrogo zamówić na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/. Jeśli więc zastanawiacie się nad montażem takiej profesjonalnej rekuperacji, to polecam zapoznać się z tą ofertą :)
aśka

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: aśka »

a czy w waszej instalacji rekuperacyjnej jest może wymienniki ciepła i wilgoci czy nie jest on obowiązkowy?
Podobno powietrze jest znacznie lepszej jakości jak się go zastosuje czy to prawda?
łukasz

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: łukasz »

a czy wy może wiecie jaki rekuperator powietrza jest nalepszy? Są może jakieś kategorie takiego produktu jak to działa?
Dajcie znać bo ja zero pojęcia a żona nagle chce rekuperacje :D
ZuzinkaBalik

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: ZuzinkaBalik »

Nie ma czegos takiego jak najlepszy rekuperator. Po to robisz projekt żeby dobrac odpowiednią centralę rekuperacyjną. I tego się trzymaj. Samemu możesz kupić np. kanały wentylacyjne bezpośrednio od producenta https://www.pssystem.net/ Wyjdzie cię 2x taniej niż w sklepie.
David

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: David »

Ogólnie jest to całkiem fajne rozwiązanie, ale jednak gdy chodzi o samo ogrzewanie to już my sami tak naprawdę musimy wiedzieć na co najlepiej się zdecydować. Ja od siebie chcę dodać, że myślałem o zakupie pompy ciepła Kaisai ale coś mi ewidentnie nie pasowało. Finalnie jej nie wziąłem i nadal się rozglądam za jakimś urządzeniem.
baśka1

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: baśka1 »

Z tego co słyszałam to jednak bardzo dobre są podgrzewacze wody do kuchni , dodatkowo też wyróżniają się one faktycznie wysoką jakością, więc może jednak to będą dla mnie udane zakupy. Jak wy sądzicie w ogóle?
renataborki

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: renataborki »

Jak dla mnie rekuperacja Chorzów to był strzał w 10. Nie dość, że w domu jest mniej kurzu to ja i moja rodzina możemy oddychać świeżym i czystym powietrzem, a to dla nas bardzo ważne.
justyśkaa

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: justyśkaa »

Od pewnego czasu zastanawiam się nad takim urządzeniem jak rekuperator noxa . Co przyciąga mnie do tych produktów to ich niezawodne wykonanie oraz konkurencyjne ceny. Dodatkowo też oferta jest tutaj bardzo rozbudowana
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Rekuperacja opinie

Post autor: meryntrant »

Od pewnego czasu poszukuję jakościowych rozwiązań z zakresu wentylacji i rekuperacji. Na stronie internetowej tej firmy: https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... racja.html udało mi się znaleźć solidną ofertę, która pozwoli mi utrzymać budżet w interesującej mnie kwocie. Warto było zajrzeć tam.
ODPOWIEDZ